Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
02.07.2021

Студентська практика на високотехнологічних підприємствах регіону

Першокурсники повної та скороченої форми навчання освітньої програми "Біотехнічне та медичне матеріалознавство" НТУ "Дніпровська політехніка" (спеціальність 132 «Матеріалознавство»), в межах навчальної практики разом з викладачами кафедри будівельної, теоретичної та прикладної механіки відвідали високотехнологічне підприємство з виробництва дентальних імплантатів Bauer`s Implants, що виготовляються на заводі ABM Technology у Дніпрі.
 
 
Сьогодні ABM Technology входить у рейтинги найсучасніших й інноваційних заводів України даного профілю у світі. Ми побачили високоточне обладнання для виготовлення зубних імплантатів HELIX та наочно ознайомилися з технологією їхнього виробництва. Переконалися у практичній цінності наукових розробок у галузі сучасного матеріалознавства та біомедичної інженерії. На цьому підприємстві вже працюють кілька наших випускників, що підтверджує високий рівень підготовки фахівців в університеті та їх затребуваність на ринку праці.

За програмою практики студенти також відвідали сучасну стоматологічну клініку Amel Dental Smart світового рівня, що є найбільшою у Європі. Вони ознайомилися з передовими методами діагностики, лікування, протезування та імплантології з використанням найкращого сьогодні високотехнологічного діагностичного, медичного і стоматологічного обладнання.
Саме у нашому університеті запровадили нову освітню програму "Біотехнічне та медичне матеріалознавство", розроблену за світовими тенденціями створення біотехнічних систем і медичної техніки. Розробка матеріалів біотехнічного й медичного призначення, виробів з них та медичної техніки, а також наукоємних біомедичних технологій - один з основних напрямів економічної політики розвинених країн.
 
 


За інформацією кафедри будівельної, теоретичної та прикладної механіки НТУ "Дніпровська політехніка"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт