Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
27.07.2021

Готуємо офіцерів для Збройних Сил України

24 липня відбувся черговий випуск офіцерів запасу на військовій кафедрі НТУ «Дніпровська політехніка». Історія цього специфічного підрозділу нашого університету наближається до свого сторічного ювілею. Уявіть: кафедра військової підготовки Дніпровської політехніки була створена у 1926 році! Тобто вона має неймовірно величезний досвід виховання спеціалістів військової справи. Нині це – бойове застосування танкових підрозділів, частин та з’єднань; застосування механізованих підрозділів, частин та з’єднань; експлуатація та ремонт артилерійського озброєння.
Цьогоріч випуск 87 добре підготовлених офіцерів запасу склали військову присягу на вірність народу України. Два роки вони штудіювали військову науку та пройшли навчальний збір на полігоні у Черкаському. Cеред юнаків – чимала кількість дівчат, які переконані у правильності свого вибору вміти професійно захищати рідну землю.
Студентів від імені усіх викладачів-офіцерів привітав завідувач кафедри, полковник запасу Микола Кондратюк. Проректор з виховної роботи Юрій Хоменко вручив найкращим пам'ятні подарунки та подяки. Після присяги слухачі атестувались на присвоєння військового звання «молодший лейтенант запасу».                                                                               

Зазначимо, що кафедра військової підготовки Дніпровської політехніки володіє сучасною технічною базою, навчально-тренувальним комплексом, лабораторним обладнанням, а головне – навчають майбутніх офіцерів досвідчені викладачі на чолі з полковником, завідувачем кафедри Миколою Кондратюком. Закономірно, що серед майже 30 тисяч її випускників більше двох тисяч стали професійними військовими.

Кафедра військової підготовки здійснює новий набір майбутніх офіцерів запасу до 13 серпня 2021. Заяви можуть подавати не лише студенти нашого університету, а й усі бажаючі з інших вищих закладів міста, до речі, вже після другого курсу.


Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт