Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
10.11.2021

Дніпровська політехніка долучилась до написання диктанту національної єдності

Дніпровська політехніка долучилися до написання 21 диктанту національної єдності. У режимі онлайн та офлайн диктант писали студенти, науковці, викладачі, співробітники і керівництво вишу. Це був 21-ий радіодиктант. Тему продиктувало сьогодення - природа і соціальна дистанція, а зачитував текст в ефірі Суспільного письменник Юрій Андрухович. Головним у цій акції є не стільки з’ясування ступеню володіння українською мовою, як демонстрування духовного єднання з усіма, хто любить і шанує українське слово, для кого Україна та її мова понад усе.

DSC07050.jpg

Текст диктанту опублікують на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00. Перевіряти диктанти українців будуть члени спеціальної комісії. Організатори кажуть, що ті люди, які напишуть текст без помилок, отримають подарунки. Результат оголосять протягом 1-2 двох місяців - все залежить від кількості робіт.

DSC07154.jpg

Усеукраїнський радіодиктант національної єдности — традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові. Лунає на Першому каналі Українського радіо в День української писемности та мови — 9 листопада.Він не має на меті перевірки грамотності конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб-акція єднання навколо рідної мови. Уперше радіодиктант пройшов 2000 року.

DSC06953.jpg

Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"

Фото кіностудії "Юність"До списку© 2006-2022 Інформація про сайт