Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
24.11.2021

Молоді вчені - Ілля Олішевський

Молоді вчені, які професійно презентують свої проєкти, швидко досягають успіху і визнання у суспільстві. Їхні ідеї підхоплюють інвестори та втілюють у життя. Водночас геніальні розробки науковців, які не зуміли переконати аудиторію у важливості своїх відкриттів, часто так і залишаються на папері. 

У Дніпровській політехніці вирішили допомогти колегам і створили школу ораторського мистецтва для молодих вчених. Автор проєкту Ілля Олішевський каже - коли проаналізували ситуацію на ринку, з‘ясувалось - у нас взагалі немає курсів, які мали б академічне спрямування. В основному це дорогі бізнес-семінари зі сумнівною репутацією.

Наш проєкт переміг на обласному конкурсі «Молоді вчені – Дніпропетровщині». Тепер досвідчені спікери 30 годин навчатимуть молодих учених тримати інтригу перед аудиторією, правильно викладати свої думки, уникати накопичення слайдів зі складними формулами та багато іншого. Проєкт містить тренінги, онлайн та офлайн навчання.
олиш.jpg
Ілля Олішевський - голова Ради молодих вчених НТУ «Дніпровська політехніка». Веде активну наукову діяльність, регулярно бере участь у міжнародних конференціях.
Є керівником 16 студентських наукових робіт на міжнародних англомовних конференціях, з яких 10 отримали нагороди із різними формулюваннями. Має 3 патенти.
олиш1.jpg
Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт