Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
08.12.2021

Комп'ютери від ДТЕК

ДТЕК закупив і передав 20 персональних комп’ютерів та 1 сервер на суму 1 млн гривень для студентів НТУ «Дніпровська політехніка». Все задля того, аби забезпечити комфортний, ефективний, а головне – безпечний навчальний процес в період пандемії COVID-19. Комп’ютери мають допомогти викладачам налагодити ефективне навчання онлайн і не втрачати якості освіти за будь-яких обставин. 
 DSC08462.jpg
«ДТЕК – відповідальна і надійна компанія, що дбає про майбутнє України і підтримує талановиту молодь. Саме така навчається у НТУ «Дніпровська політехніка». Наприклад, зараз студенти разом із представниками ДТЕК розробляють проєкти щодо трансформації вугільних регіонів. Гадаю, що наша допомога у вигляді нової техніки дозволить креативній молоді створювати ще більше корисних проєктів та розкривати свій потенціал без ресурсних обмежень. Наше партнерство не завершується, ми і надалі підтримуватимемо студентів та їх навчальний процес у цьому ВНЗ», – коментує Олександр Савенко, радник департаменту з регіональної політики ДТЕК Енерго. 

ДТЕК співпрацює з Дніпровською політехнікою за різними напрямами вже понад 10 років. Спеціалісти вишу здійснюють науковий супровід технологічних процесів на шахтах і ТЕС компанії. ДТЕК залучає науковців і студентів до роботи над своїми проєктами, до участі в хакатонах. Тож, цьогорічна передача техніки на потреби студентів - не перша допомога навчальному закладу. Загалом, починаючи із 2017 року, компанія оснастила НТУ вже 88 комп’ютерами, 4 ноутбуками та 25 зонами Wi-Fi. 
 DSC08510.jpg
«Якщо бажаєш стати кращим - то маєш працювати з кращими. Дніпровська політехніка розвиває відкрите навчальне середовище, в якому наші студенти отримують якісну вищу освіту. Але це неможливо без підтримки роботодавця, який забезпечує енергетичну незалежність нашої країни. Нові комп’ютери та сервер означають для наших студентів зручне робоче місце, великий екран, хмарне сховище для інформації та можливість її швидкої обробки. Завдяки поєднанню віртуалізації, візуалізації, цифрового віддаленого доступу до робочого місця, систем проєктування, викладачі мають змогу здійснювати супровід технічних, технологічних процесів, систем штучного інтелекту, а студенти - розробляти нові проєкти. Тому сьогодні ми святкуємо подію - важливий крок що засвідчує сталі, стратегічні, партнерські відносини ДТЕК та Дніпровської політехніки», – зазначив Олександр Азюковський, ректор НТУ «Дніпровська політехніка». 
  DSC08440.jpg
Студент кафедри електроенергетики НТУ «Дніпровська політехніка» Микита Пархалевич новими комп’ютерами задоволений. За його словами, тепер навчатися буде значно зручніше. «Тепер я можу навчатися ще ефективніше. Новий комп’ютер набагато швидший, має великий монітор (раніше був вдвічі меншим), якісне зображення, видно найдрібніші деталі. Приємно, що в університеті з’явилась така техніка. Дякую ДТЕК», – прокоментував Микита Пархалевич.
DSC08617.jpg
Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото кіностудія "Юність"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт