Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
15.12.2021

Команда Дніпровської політехніки - серед переможців Хакатону вугледобувних міст

Під час заходу "Хакатон вугледобувних міст. Видобувай нові ідеї" 12 команд-фіналістів презентували 14 рішень для трансформації пілотних вугільних мономіст Мирнограда (Донецької області) та Червонограда (Львівської області).

Більшість експертів висловилися за організацію індустріальних парків з ідеєю збереження індустріальної спадщини на базі вугільних шахт, що закриваються: 

  •  742 бали набрав проєкт команди East Neoindustrial Team "MINT” – ревіталізація території шахти шляхом створення індустріального парку із музеєм історії промисловості України в Мирнограді
  •  614 бали – “Green Artlab” – екосистемні послуги парку “Надія” для забезпечення оздоровчих властивостей, сенсорної інформації та захисту ґрунту рослинним покровом і нейтралізування забруднювальних речовин.
  •  530 балів – “Чиста Вода” від команди Науковий парк «Київська політехніка» – очищення шахтних вод з метою водозабезпечення, збереження навколишнього середовища, відновлення джерел водопостачання в Мирнограді.
  •  522 бали – “GeoTherm” від команди НТУ Дніпровська Політехніка – використання шахтних вод, як геотермального ресурсу для забезпечення обігріву комунального господарства, що дозволить частково компенсувати витрати на відкачування вод та меліорацію шахтного поля в Мирнограді. Її розробила наша команда -  Рудаков Д.В., Самуся В.І., Ложніков О.В., Деревягіна Н.І., Інкін О.В., Шашенко Д.О.
  •  493 бали – EcoMining від команди науковців – екологічний моніторинг вугледобувних районів, ревіталізація девастованих ландшафтів в Червонограді (фітомеліорація, фіторемедіація, фітогенні поля) та очищення підтериконових стічних вод (біоплато)
Вітаємо усі команди! 

Дякуємо UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та її інноваційній лабораторії в Україні, а також Посольству Нідерландів в Україні за підтримку заходу. 

16 грудня 2021 року відбудеться церемонія нагородження переможців в приміщенні Залу офіційних прийомів Верховної Ради України!

266377959_3105656499678197_6645650913960463766_n.jpg

Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт