Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
16.12.2021

Конкурс професійної майстерності

У Дніпровській політехніці відбувся регіональний відбірковий тур World Skills Ukraine за компетенцією «Мехатроніка». У змаганнях взяли участь 58 команд із 17 областей України. Конкурс професійної майстерності проходив у змішаному форматі: офлайн та онлайн. За звання кращих цього року вперше змагалися у двох лігах: юніори – школярі 8-10 класів і профі - студенти закладів професійно-технічної освіти. Усі учасники виконували завдання, які базувались на знаннях роботи обладнання fischertechnik та Festo Ukraine. Переможці представлятимуть свої регіони у фіналі WorldSkills Ukraine навесні 2022 року.
DSC08750.JPG
 Головним партнером змагань в компетенції «Мехатроніка» є компанія Інтерпайп, яка системно інвестує у відкриття сучасних кабінетів для технічної освіти школярів та студентів. Вперше конкурс WorldSkills Ukraine було проведено в 2016 році. З того часу він став невід’ємною частиною української системи освіти та молодіжного життя.
DSC00775.jpg

 Це наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників. І як показав досвід минулих років, сотні хлопців та дівчат завдяки конкурсу зарекомендували себе перед роботодавцями та отримали квиток у професійне майбутнє саме вдома, в Україні. 
DSC00525.jpg

Висловлюємо вдячність нашим партнерам: Миколі Якимчуку – професору НУХТ, Євгену Риженку – директору дидактики Festo, Людмилі Новак та її команді – представникам Інтерпайп, викладачам Дніпровської політехніки – команді експертів змагань Worldskills.


DSC00781.jpg
Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото кіностудія "Юність"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт