Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
12.01.2022

Школа комунікацій стартувала!

У Дніпровській політехніці стартував факультатив із PR-комунікацій. Маємо 5 місяців, щоб підготувати старшокурсників до вимог найсильніших компаній країни.

  З 80 робіт автор проєкту Влада Миколюк вибрала 25 найталановитіших. Анкети надіслали із 18 ЗВО країни, зокрема, Могилянки, Острозької академії, КНУ, Львівської політехніки та Івано-франківського університету. Ми отримали анкету навіть від Почесного консула Бразилії у Дніпрі.

Рішенням Interpipe навчання для них стало безкоштовним! 

Плануємо, що Велика школа комунікацій стане програмою нової спеціальності “Журналістика” в університеті! І це природно, адже керівництво університету обрало політику "відкритих дверей" для практиків, фахівців своєї справи.
За основу програми взято досвід найбільших національних компаній (Interpipe, Comfy, SoftServe, Yalantis, Work.ua, Biosphere).

Надзвичайно вдячні команді PR-агентства PRoector, що розробила курс на основі свого унікального досвіду! Викладачами стануть PR-фахівці, що запускали у місті Dnipro Gogol Fest і такі відомі акції як "Chystodyaka", "Dnipro half marathon", "Тиждень дорослого стажера", "Interpipe TechFest", а також журналісти та редактори таких медіа як 1+1, Reporters, ICTV, Ліга, КУСТ та ін.  

Дуже дякуємо івент-центру "CoLibry" (Науково-технічна бібліотека НТУ "Дніпровська політехніка") за гостинне і затишне середовище! Ми б не могли знайти більш комфортної та креативної аудиторії!   

шк.jpg


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт