Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
26.01.2022

В НТУ «Дніпровська політехніка» відбувся захід, присвячений азербайджанському мультикультуралізму

У Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» в Українсько-азербайджанському культурно-діловому центрі відбувся захід на тему «Азербайджан – один зі світових центрів мультикультуралізму. Етнічна та релігійна різноманітність в Азербайджані».
Організаторами заходу виступили Бакинський міжнародний центр мультикультуралізму та Конгрес азербайджанців Дніпропетровської області.

DSC09942.JPG

Відкрив захід кандидат філологічних наук, доцент, директор Українсько-Азербайджанського культурно-ділового центру НТУ «Дніпровська політехніка» Геннадій Онищенко. У своєму виступі він відзначив інтерес студентів до діяльності Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму та пізнання концепції азербайджанського мультикультуралізму, участі у міжнародних програмах БМЦМ. Також, за словами Геннадія Онищенка, університет тісно співпрацює з  азербайджанськими партнерами.

DSC09847.JPG

Представник в Україні Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму Гончарук Марина розповіла для студентів про міжкультурний та міжрелігійний діалог в Азербайджані, концепцію азербайджанського мультикультуралізму, а також проєкти БМЦМ, в рамках яких студенти зможуть дізнатися більше про азербайджанський мультикультуралізм — це лекції, факультативи, а також міжнародні школи мультикультуралізму в Баку. За словами Марини Гончарук, БМЦМ приділяє велику увагу створенню нових можливостей для української молоді, завдяки яким студенти зможуть дізнатися більше про Азербайджан як один зі світових та унікальних центрів мультикультуралізму.

DSC09984.JPG

Голова Конгресу азербайджанців Дніпропетровської області Наджаф Ахмедов розповів про проєкти для молоді та діяльність КАДО, серед яких відкриття Українсько-азербайджанського культурно-ділового центру в НТУ «Дніпровська політехніка», де регулярно проводяться заходи спрямовані на розвиток українсько-азербайджанського співробітництва. Також були анонсовані майбутні проєкти та заходи.

DSC09805.JPG

DSC09982.JPG

 Завідувач кафедри обліку та аудиту НТУ «Дніпровська політехніка», професор, доктор економічних наук Марина Пашкевич розповіла про активну участь студентів у конкурсах для молоді на азербайджанську тематику, а також про зацікавленість студентів у пізнанні міжкультурного діалогу. За її словами, багато студентів хочуть поглиблювати свої знання про Азербайджан та українсько-азербайджанські відносини, а також виявляють інтерес до участі в міжнародних школах мультикультуралізму в Баку.

Студенти поставили уточнювальні питання про азербайджанський мультикультуралізм та програми БМЦМ, також розповіли про свою активність у рамках українсько-азербайджанських проєктів.
Гончарук Марина вручила університету літературу про Азербайджан та азербайджанський мультикультуралізм. На заході також були присутні студенти, викладачі НТУ "Дніпровська політехніка", представники КАДО.

DSC00440.JPG

Фото - кіностудія "Юність"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт