Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
01.08.2022

В НТУ «Дніпровська політехніка» відкрито Інноваційний Хаб ДТЕК «Дніпровські електромережі»

Перший день останнього літнього місяця у Дніпровській політехніці наповнений значущою подією: в оновленій аудиторії 1/50  урочисто відкрито Інноваційний Хаб ДТЕК «Дніпровські електромережі».

Багаторічна співпраця нашого університету з ДТЕК «Дніпровські електромережі» має свою історію й плідно розвивається. Доказ тому - сьогоднішня робоча й одночасно святкова зустріч з керівництвом АТ ДТЕК «Дніпровські електромережі», на яку завітав генеральний директор Андрій ТЕРЕЩУК з колегами.

Ректор НТУ «Дніпровська політехніка» Олександр Азюковський разом з членами  ректорату, завідувачами профільних кафедр електротехнічного факультету, студентами мали спілкування з ним щодо співпраці університетів і підприємств високотехнологічного бізнесу,  викликів і завдання сучасного формату – дуальної освіти. Гостя  ознайомили з  досягненням молодих науковців – локацією «Екологічно чиста зарядна станція для електромобілів», яка знаходиться на подвір’ї університету. 
Пам’ятний момент для присутніх: стрічку нового сучасного центру перерізають Генеральний директор ДТЕК «Дніпровські електромережі»» Андрій Терещук і ректор Дніпровської політехніки Олександр Азюковський.

Вітальні  слова обох керівників, а також завідувача кафедри електроенергетики Юрія Папаїки, модератора заходу й координатора дуального навчання, професора Івана Луценка до студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» сповнені надії й оптимізму –  новий центр стане ґрунтовною підмогою в отриманні необхідних знань й умінь. Віктор БОНДАРЕНКО, керівник Центру підготовки і навчання персоналу ДТЕК "Дніпровські електромережі" запевнив -  партнери організовуватимуть: профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл, дні відкритих дверей, екскурсії, семінари, тренінги, майстер-класи та конференції для студентів. А також буде розширено перелік спеціальностей, що можуть брати участь у проєкті дуальної освіти на базі ДТЕК Дніпровські електромережі.Студент-дуальник й одночасно співробітник ДТЕК Данило Чаус подякував  за можливість повноцінно навчатись і здобувати практичні навички, а до того ще й мати повноцінну зарплатню.

На зображенні може бути: 15 людей та люди стоять


Надія Грінько, пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"
Відео та фото кіностудії «Юність» 


До списку© 2006-2023 Інформація про сайт