Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
24.03.2017

Посол Федеративної Республіки Німеччини на зустрічі зі студентами НГУ

23 березня 2017 року до Національного гірничого університету прибула делегація ФРН на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні паном Ернстом Райхелем.Супроводжував пана Посла Вольфганг Мьоссінгер, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина у м. Дніпро.
У ході робочого візиту відбулась зустріч з керівництвом НГУ, де йшлося про міжнародне співробітництво у галузях науки, освіти та культури Гірничого з німецькими університетами-партнерами, організаціями та підприємствами ФРН. Не оминули увагою тему перспективи збільшення академічних обмів студентів, аспірантів та викладачів НГУ й німецьких університетів-партнерів.У залі засідань Вченої ради відбулася зустріч зі студентами та науково-педагогічними працівниками університету. Ректор НГУ, академік НАН України Г.Г.Півняк відкриваючи зустріч зі студентами, наголосив на тому, що Гірничий сприймає цей візит Посла за честь і високо цінує двосторонні відносини між нашими країнами. Присутнім запропоновали долучитися до дискусії на тему «Україна та Німеччина: стан і перспективи двосторонніх відносин».
Делегація ФРН залишилася задоволеною обізнаністю студентів і викладачів НГУ у політиці, дипломатії, міжнародних відносинах між нашими країнами. Цей діалог у Гірничому завершився чаруючим співом народного чоловічого колективу «Обертон», який приємно вразив німецьку делегацію.
Під час візиту гості з Німеччини відвідали Геолого-мінералогічний музей НГУ.


Фото відеостудії «Юність»

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт