Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.03.2017

Посол Федеративної Республіки Німеччини на зустрічі зі студентами НГУ

23 березня 2017 року до Національного гірничого університету прибула делегація ФРН на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні паном Ернстом Райхелем.Супроводжував пана Посла Вольфганг Мьоссінгер, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина у м. Дніпро.
У ході робочого візиту відбулась зустріч з керівництвом НГУ, де йшлося про міжнародне співробітництво у галузях науки, освіти та культури Гірничого з німецькими університетами-партнерами, організаціями та підприємствами ФРН. Не оминули увагою тему перспективи збільшення академічних обмів студентів, аспірантів та викладачів НГУ й німецьких університетів-партнерів.У залі засідань Вченої ради відбулася зустріч зі студентами та науково-педагогічними працівниками університету. Ректор НГУ, академік НАН України Г.Г.Півняк відкриваючи зустріч зі студентами, наголосив на тому, що Гірничий сприймає цей візит Посла за честь і високо цінує двосторонні відносини між нашими країнами. Присутнім запропоновали долучитися до дискусії на тему «Україна та Німеччина: стан і перспективи двосторонніх відносин».
Делегація ФРН залишилася задоволеною обізнаністю студентів і викладачів НГУ у політиці, дипломатії, міжнародних відносинах між нашими країнами. Цей діалог у Гірничому завершився чаруючим співом народного чоловічого колективу «Обертон», який приємно вразив німецьку делегацію.
Під час візиту гості з Німеччини відвідали Геолого-мінералогічний музей НГУ.


Фото відеостудії «Юність»

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт