Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
11.02.2020

Інформаційний семінар для студентів

11 лютого відбувся інформаційний семінар для студентів НТУ «Дніпровська політехніка». До діалогу зі студентами долучилися співробітники ректорату, соціально-психологічної служби, інформаційно-аналітичного центру і викладачі нашого університету. Вони зробили важливі оголошення та поділилися актуальними новинами.


Проректор з навчальної роботи Юрій Хоменко професійно і динамічно модерував зустріч. Юрій Тимофійович також розповів про сучасне життя університету і плани на майбутнє.

Соціально-психологічна служба Дніпровської політехніки активно працює зі студентами. Практичний психолог Євгенія Родіна запросила всіх охочих до себе на консультацію. Вона приймає в 11 корпусі, на 1 поверсі у кабінеті №1, щопонеділка і щосереди.


Виконавчий директор асоціації випускників Едуард Шляхов ознайомив із традиціями університету. Цікаво, що у 2020 році відбудеться вже п'ятнадцятий щорічний університетський бал. Незабаром розпочнуться репетиції з бальних танців від професійного балетмейстера.

Проректор з господарчої роботи Олексій Григор’єв повідомив, що цього року у першому корпусі з'явиться новий простір DniproTECHub.

До студентів звернувся доцент кафедри історії та політичної теорії Геннадій Первий. Він розповів про заходи, які щомісяця організовує Інститут гуманітарних і соціальних наук НТУ «Дніпровська політехніка». Геннадій Леонідович також повідомив про відкриття фотовиставки газети «День» у Музеї українського живопису, яка відбудеться за підтримки нашого університету.


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото – кіностудія «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт