Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
11.02.2020

Інформаційний семінар для студентів

11 лютого відбувся інформаційний семінар для студентів НТУ «Дніпровська політехніка». До діалогу зі студентами долучилися співробітники ректорату, соціально-психологічної служби, інформаційно-аналітичного центру і викладачі нашого університету. Вони зробили важливі оголошення та поділилися актуальними новинами.


Проректор з навчальної роботи Юрій Хоменко професійно і динамічно модерував зустріч. Юрій Тимофійович також розповів про сучасне життя університету і плани на майбутнє.

Соціально-психологічна служба Дніпровської політехніки активно працює зі студентами. Практичний психолог Євгенія Родіна запросила всіх охочих до себе на консультацію. Вона приймає в 11 корпусі, на 1 поверсі у кабінеті №1, щопонеділка і щосереди.


Виконавчий директор асоціації випускників Едуард Шляхов ознайомив із традиціями університету. Цікаво, що у 2020 році відбудеться вже п'ятнадцятий щорічний університетський бал. Незабаром розпочнуться репетиції з бальних танців від професійного балетмейстера.

Проректор з господарчої роботи Олексій Григор’єв повідомив, що цього року у першому корпусі з'явиться новий простір DniproTECHub.

До студентів звернувся доцент кафедри історії та політичної теорії Геннадій Первий. Він розповів про заходи, які щомісяця організовує Інститут гуманітарних і соціальних наук НТУ «Дніпровська політехніка». Геннадій Леонідович також повідомив про відкриття фотовиставки газети «День» у Музеї українського живопису, яка відбудеться за підтримки нашого університету.


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото – кіностудія «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт