Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
17.02.2015

СТАРТУВАВ НОВИЙ СЕЗОН ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОРИВ»

«Інноваційний прорив» – це перший масштабний проект, націлений на розвиток технологічного бізнесу в Україні, кінцевою метою якого є залучення фінансування для низки відібраних у процесі конкурсу ідей та проектів українських розробників, вчених та підприємців. Цього року конкурс проводиться вже вшосте. 

  
Інноваційні проекти приймаються до 12 березня 2015 на сайті конкурсу . Кращі проекти будуть презентовані інвесторам.
«Інноваційний прорив – 2015» проходить за підтримки Міністерства освіти та науки України та Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України.
У цьому році до участі у конкурсі запрошуються розробники проектів у наступних категоріях:

  1. ІТ, телекомунікації та засоби зв’язку (ПО, мобільні додатки). Україна посідає одне з перших місць у світі за кількістю сертифікованих програмістів і претендує на звання нового ІТ хабу Європи. В часи, коли ІТ присутнє у всіх сферах нашого життя, професія програміста набуває нового значення. Конкурс розглядатиме ІТ проекти, які допоможуть розв’язати проблеми як на рівні міста, так і на рівні держави.
  2. Засоби по боротьбі з дезинформацією та укріпленню ролі social media у вирішенні суспільних проблем. Надзвичайно актуальна проблема сьогодні – з’ясування достовірності інформації та протидія “вкиданням” та дезінформації. До участі у конкурсі запрошуються автори розробок і проектів, покликаних вирішити дану проблему.
  3. Енергозберігаючі та «зелені» технології. Як ніколи, важливими для України стали альтернативні джерела енергії та проекти з використання відновлюваних джерел енергії (сонячна енергія, біопаливо та ін.), зниження обсягів шкідливих викидів в атмосферу, підвищення ефективності використання палива, переробки сміття та шкідливих відходів тощо.
  4. Технології і розробки для сил АТО. Для захисту від зовнішньої загрози Україна потребує не лише достатнє фінансування для забезпечення життєвих потреб армії, але й більш ефективні та технологічні засоби захисту.
Детальніше за посиланням: «ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОРИВ»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт