Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.02.2015

Я люблю Україну

Конкурс під такою назвою провели першокурсники різних факультетів у Центрі культури української мови ім. Олеся Гончара.

Захоплюючі дійства, інтелектуальні завдання, талановиті юнаки і дівчата надовго залишили приємне враження у всіх, хто був присутнім у Гончарівському центрі. Як завжди, старанням викладачів української мови за професійним спрямуванням: професора С.Є. Ігнатьєвої, доцентів І.К. Цюп’як, Н.В. Слободи, ст. викладачів Н.Г. Костюк і Г. Г. Жданової – студенти із задоволенням поринули у світ української культури, поезії, музики і пісні, виявили свої ораторські таланти і навіть здібності архітекторів. Воістину, щоб запалити вогонь творчості, студентів треба любити так, як наші колеги.

Чотири команди змагалися в наступних номінаціях: назва, девіз, емблема, костюми, візитна картка, подарунок журі, поетичний конкурс, театральна постановка "Жили-були студенти", в гостях у пісні, презентація українького товару, конкурс оратора на тему "Мій Дніпропетровськ", конкурс малюнка "Університет майбутнього!, конкурс "Скоромовка, світ танцю".

З деяким розривом команди – «Сонцепоклонники», «Гарячі перці», Улюбленці удачі» та «Гірницька еліта» демонстрували у всіх конкурсах свою любов до України. У підсумку шановне журі у складі професорів Ю.М. Чекушиної, Н.В. Ченцової, доцента Н.В. Слободи, відомої поетеси і провідного методиста кафедри Л.Н. Степовички, методиста Центру культури української мови імені Олеся Гончара С.П. Зимницької поставили найвищі оцінки команді «Гірницька еліта». Але без винятку всі учасники чотирьох команд були переконливими у своїх почуттях до рідної землі, нашого міста, виявили щирість, артистичність, майстерність у виготовленні подарунків. Тож можна порадіти, що у гірничому зявилися нові талановиті студенти!

Голова журі, письменниця Леся Степовичка, дякуючи студентам за майстерні виступи, сказала: "Дорогі юні друзі! Всяке змагання - рушій поступу. Без змагання немає руху, розвитку. Ваші сьогоднішні змагання шляхетні, адже кожна з команд намагається довести, що вона найдужче любить Україну. В цій грі немає програвших, тому що виграла Україна і ми всі".

ІАЦ НГУ

Фото Альони Леонович (відеостудія "Юність" НГУ)


До списку© 2006-2023 Інформація про сайт