Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
26.02.2015

День відкритих дверей факультету менеджменту НГУ

На факультеті менеджменту було проведено День відкритих дверей для школярів та учнів технікумів Дніпропетровська та області. На цей традиційний захід зібралися як майбутні абітурієнти, так і їхні батьки. Співробітники кафедри менеджменту виробничої сфери ознайомили наших гостей з історією університету, розповіли про спеціальності, які отримують студенти факультету менеджменту та про можливості міжнародної академічної мобільності.

Майбутні абітурієнти відвідали лабораторію логістики, побачили роботу програмних комплексів з моделювання систем управління ланцюгами постачань, а також взяли участь у діловій грі "Формування ефективної команди", яку провели професор кафедри менеджменту виробничої сфери, декан факультету А.В. Бардась та старший викладач цієї ж кафедри А.В. Дудник. Гра дозволила абітурієнтам краще познайомитися між собою, об’єднала за партами батьків та майбутніх студентів, а також побачити на власні очі, як саме відбуваються практичні заняття зі студентами бакалаврату при вивченні дисципліни "Менеджмент".

Наприкінці зустрічі усі учасники отримали сертифікати, а команда переможець – грамоту за підписами керівництва Інституту економіки НГУ. 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт