Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
06.03.2015

Творча присвята жінкам (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні в актовій залі Культурно-освітнього центру НГУ відбувся концерт, приурочений до Міжнародного жіночого дня!

«Гірничок» привітав перший проректор НГУ Петро Пілов і заступник голови профспілкового комітету НГУ Олександр Поліщук, також був зачитаний вітальний лист від голови обласної ради Євгена Удода і вручено від його імені грамоти жінкам НГУ. Подяки від ректорату отримали понад 60 співробітниць НГУ.

Святковий концерт був оригінальним, він продемонстрував таланти співробітників і випускників Національного гірничого університету. Його ведучі Катерина Причина і Володимир Колгін кожен номер оголошували як присвяту жінці, розповідаючи цікаву історію пісні.

Як виявилося, у гірничому є багато співочих талантів. Наші колеги працюють на благо рідного університету, вокалом займаються у вільний від роботи час, а на свята дуже радують нас виступами на сцені Культурно-освітнього центру. Зокрема, це інспектор ректорату НГУ Антоніна Дибріна, яка проникливо виконала пісню «Мне нравится, что вы больны не мной».

Інженер учбового відділу НГУ Інга Піскунова заспівала ліричну пісню «Безответная любовь».

Один із солістів народного чоловічого ансамблю «Обертон» НГУ Іван Іонкін подарував присутнім в залі пісню, яка є символом особливої краси української жінки – «Ой ти, дівчино, з горіха зерня».

Інспектор ректорату Ірина Ступакова свою жіночність і силу таланту проявила у всім відомій чуттєвій пісні «Не отрекаются любя».

Неочікуваним подарунком для усіх жінок гірничого університету стала зустріч з випускником гірничого факультету 1980 року, солістом ВІА «Каменный цветок», лауреатом фестивалю «Студентська весна» Станіславом Оніпком. Його незабутній голос, артистизм і любов до прекрасної статі стали чарівним завершальним акордом святкового концерту. Для жінок він заспівав пісню «Бах творит», «Давай попробуем вернуть» і «Седина в бороду». Зокрема, останню пісню – в дуеті з Іваном Іонкіним.

Є у нашому університеті прекрасна жінка – завідувач Культурно-освітнього центру Наталія Луценко. Про неї можна сказати неймовірно багато хороших слів: чудова, високоосвічена, симпатична, мила, жіночна, працелюбна, ретельна, майстерна, відповідальна, чуйна. У неї особливий дар - вона працює зі студентами і співробітниками, які мають артистичні здібності. Прямо скажемо, що це примхливий народ, але наша Наталія вміє до кожного знайти «ключик», у кожному вона бачить «родзинку». Наталія Василівна готує всі концерти, які проходять в НГУ до визначних дат і свят. На сцені ми бачимо високопрофесійні номери, хоча тільки вона і виконавець знає, що довелося дуже активно репетирувати, аби домогтися чистого звучання або ритмічності танцю. Як той майстерний оброблювач коштовного каміння, вона з безформного шматка виготовляє ювелірний виріб. Сидячи на своєму робочому місці за пультом під час концерту, вона співає кожну пісню паралельно з виконавцем на сцені. А якщо сказати точніше, то це співає її серце і душа! Тож і сьогоднішній концерт пройшов на ура!

У святковий день зі сцени чоловіки зізнавалися у коханні жінкам гірничого, бажали, щоб їх обличчя завжди прикрашала посмішка, а серце зігрівала любов. Нехай ці побажання неодмінно здійсняться. Зі святом, чарівні жінки!

Інформаційно-аналітичний центр НГУ

Фото Володимира Корінного (відеостудія «Юність» НГУ)


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт