Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
11.03.2015

Студентка ФМ НГУ Віра Холод: «Ніщо так не окриляє, як слова вдячності за благодійні справи»

 – Ще до вступу в гірничий університет я дізналася про прогресивну діяльність ВНЗ у напрямку студентського самоврядування. Коли стала студенткою, з’явився вибір очолити один з департаментів, і обрала Департамент соціального захисту КСМ «НГУ».

Допомагати всім і у всьому - дуже мотивуюче прагнення. Це велике щастя – дарувати радість дітям, людям похилого віку, яким необхідна увага… Ніщо у світі не замінить щасливе відчуття, коли бачиш усміхненими дітлахів, які, на жаль, позбавлені батьківської турботи.

Зараз ми активно долучилися до акції допомоги нашій армії, 15 співробітників гірничого університету зараз знаходяться в зоні АТО і потребують нашої допомоги й уваги. Про усі деталі ви можете дізнатися на офіційному сайті і з нашої соціальної сторінки: http://vk.com/dep_of_social_protection_nmu

У Департаменті соціального захисту – чудова команда. Близько 20 студентів є надзвичайно яскравими особистостями, а головне, - вони віддані своїй альтруїстичній справі. У моїх товаришів просто море креативних ідей, які ми поступово реалізуємо у життя. Вже скоро стартує нова акція «Візьми тваринку – стань на крок ближче до досконалості».

Від редакції:

Для тих студентів і співробітників НГУ, які хочуть також долучитися до благородної справи – допомогти матеріально воїнам Національної гвардії України, повідомляємо контактні телефони голови Департаменту соціального захисту комітету студентської молоді Віри Холод:

(+38) 099 98 27 864, (+38) 096 268 34 06


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт