Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.03.2015

Підписана угода про співпрацю

Вчора, 12 березня, у залі засідань ректорату відбулася нарада представників ПуАТ "Новокраматорський машинобудівний завод" і науковців Державного вищого навчального закладу "Національний гірничий університет".

Новокраматорські виробничники з власної ініціативи прибули до нашого університету з пропозицією про співпрацю. Головний конструктор з проектування прокатного обладнання А.В. Барабаш ПуАТ «НКМЗ», провідний конструктор, кандидат технічних наук В. С. Севастьянов, провідний конструктор В. І. Резников і заступник головного конструктора ОГК гірничо-рудного і ковальсько-пресового обладнання М. О. Михайлов розповіли про виробничі потужності і можливості заводу, про величезний досвід і результати роботи, зазначивши, що з розвитком нових напрямків діяльності підприємству необхідна допомога науковців, зокрема, гірничого університету, відомого своїми науковими напрацюваннями.

Уважно вислухавши гостей, ректор НГУ, академік НАН України Г. Г. Півняк, проректор з наукової работи, член-кореспондент НАН України О. С. Бешта, декан ММФ С. В. Фелоненко, заступник начальника науково-дослідної частини С. В. Шевченко, завідувач кафедри гірничих машин та інжинирінгу професор К.З.Заболотний, професор кафедри гірничих машин та інжинирінгу В.П. Франчук, завідувач кафедри гірничої механіки професор В.І. Самуся, завідувач кафедри технології гірничого машинобудування професор В.В. Процив, професор кафедри гірничих машин та інжинірингу В. П. Надутий – у плідній бесіді знаходили точки дотику для подальшої спільної і взаємовигідної роботи. А їх виявилося чимало, беручи до уваги не лише наукові проекти, а й навчання майбутніх спеціалістів та перепідготовку виробничників.

Нарада завершилася підписанням угоди про співпрацю між ПуАТ "Новокраматорський машинобудівний завод" і колективом Державного вищого навчального закладу "Національний гірничий університет". Будемо мати надію на реальне її втілення в життя.

Довідка: ПуАТ "Новокраматорський машинобудівний завод" - найбільший в Україні і відомий у світі виготівник унікального високопродуктивного прокатного, металургійного, ковальсько-пресового, гідротехнічного, гірничорудного, підйомно-транспортного та спеціалізованого устаткування. Завод" випускає устаткування, яке відкриває перед замовником можливість при оптимальних витратах здійснити усі стадії видобутку корисних копалин і збагачувальних робіт, усі фази металургійного переділу і завершити процес отриманням конкурентоздатної продукції.

Плідній співпраці із споживачами сприяють унікальні багатовекторні можливості НКМЗ, які супроводжують продукцію підприємства від передпроектної підготовки до здачі її під ключ. Випуск продукції, що відповідає міжнародним стандартам ISO 9001 (EH 29001), гарантує система менеджменту якості, сертифікована незалежним наглядовим суспільством TUV Thuringen, продукція НКМЗ відмічена нагородами престижних міжнародних виставок і форумів.

Інформаційно-аналітичний центр НГУ

Фото Станіслава Мардаровського


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт