Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
25.03.2015

Про життя студентів-акторів НГУ з перших вуст

27 березня – Міжнародний день театру.


Кілька років при кафедрі іноземних мов НГУ існує студентський театр англійської драми. Тож Міжнародний день театру і наше свято.

Юлія Данищук, ГІС-14-1м, ГРФ: «Театр – це те місце, де актори можуть зростати. Повірте, що справжній актор спроможний втілити у життя все те, що він проживає на сцені.

Театр… Як багато у цьому, здавалось би, маленькому слові… Вир емоцій і спокій душі, прохолода думок і пристрасть кохання, божевілля відносин і абсолютна зосередженість пізнання!

Театр дарує шанс кожному! Треба лише трішечки бажання, і вам відкривається паралельний світ… Інший, загадковий світ нашого багатогранного життя.

Особисто мені він дарує гармонію і натхнення! Я відчуваю себе щасливою в оточенні мистецтва і отримую задоволення навіть від хвилинки проведеної на сцені!

Кожна постановка – неймовірна праця цілої команди! Згуртованої команди небайдужих людей! Я б назвала їх акторською сім’єю… Вони завжди допомагають, підтримують і змушують очі світитися від щастя!

Ти ніби навчаєшся знову жити, крок за кроком, пізнаючи нового персонажа, малюєш у своїй уяві його життя, думки, переживання… І у цей самий час ти розумієш, що відкриваєш нову сторінку своєї душі…».


Валентин Мартищенко, ФІТ: «Для мене Театр англійської драми при кафедрі іноземних мов був своєрідним відкриттям… самого себе... Поринувши у цей надзвичайний світ акторства, я зрозумів, що там не існують правила, обмеження або якісь заборони. Сцена дарує почуття свободи, якої іноді бракує в реальному житті. Там ти можеш бути тим, ким захочеш або про кого мрієш. В Театрі англійської драми я повірив в себе і зрозумів, що найбажаніші прагнення мають тенденцію справджуватися й втілюватися у життя.

Одного разу я вирішив спробувати та ризикнути. Я заповнив необхідну аплікаційну форму для навчання у польському вузі. І те, що колись здавалося мені недосяжним та нереальним стало дійсним. Зараз я навчаюся в Познанському Політехнічному Університеті і дуже щасливий, тому що одного разу я не побоявся спробувати дещо досі невідоме мені та поринути у незнайомий світ великого акторства. Театр англійської драми дарував мені можливість стати тим, ким я завжди прагнув бути. Бажаю усім брати участь в постановках Театру, не боятися, насолоджуватися грою та життям».


Свєшнікова Юлія, МН-11-2, ФМ27: «В Театрі англійської драми я змогла відчути себе по-справжньому щасливою людиною. Для мене відкрився небачений світ, сповнений пригод, необмежених можливостей та здійснення мрій. На сцені ти проживаєш декілька життів одночасно і розумієш, що усе можливо, коли ти сама цього забажаєш. Акторство – це не просто слово або діяльність якою ти займаєшся у вільний час. Це цілий світ, який дає змогу відчути себе насправді живою, справжньою, сповненою дійсними почуттями та емоціями.

В житті нам завжди здається, що у нас є друга спроба, інший шанс, ще одна можливість або, навіть, десь далеко приховане додаткове життя, яке дасть нам змогу виправити те, що не вийшло з першого разу. В Театрі все інакше. Якщо ти не зможеш зіграти так, наче це твій останній вихід на сцену, передати необхідні емоції та прожити життя свого героя тут і зараз, в тебе більше вже ніколи не буде такої можливості. Хороший актор – це той, хто дає змогу глядачам зрозуміти, що він насправді є тим, хто стоїть перед ними на сцені у цю саму мить, що не існує інакшого життя, реальності. Театр англійської драми навчив мене найголовнішому – проживати кожну мить як останню і насолоджуватися її неповторністю».


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт