Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
09.04.2015

У першу неділю квітня традиційно відзначається День геолога

Першого квітня у Культурно-освітньому центрі Національного гірничого університету відбулися урочисті збори, присвячені Дню геолога (ГРФ).
З привітальним словом виступили ректор академік Г.Г. Півняк, декан ГРФ професор В.Ф. Приходченко. Вони згадали видатних вчених, які стояли у витоків побудови ГРФ, висвітлили їх досягнення, а також ті, що здобуті за останні роки. Побажали колективу ГРФ наснаги, творчих і особистих успіхів.Подяками ректора та Подяками ГРФ нагородили студентів за високі досягнення у навчанні, активну участь в громадському житті університету і спортивні результати.
Такі збори стали традиційною подією, яку не залишають без уваги студенти, викладачі і співробітники. Серед гостей урочистостей були присутні керівники і працівники факультетів та підрозділів університету.Завершальна частина заходу розпочалась з феєричного концерту, який підготували та провели талановиті студенти та випускники ГРФ. Співочі і танцювальні номери надали присутнім гарного настрою та бадьорості духу.
Активну участь у підготовці та проведенні свята взяли організації студентського самоврядування та співробітники Культурно-освітнього центру.


Ще раз щиро вітаємо колектив геологорозвідувального факультету із чудовою подією і бажаємо всім викладачам, співробітникам і студентам творчої наснаги і успіхів у роботі й навчанні.


Інформація надана ГРФ

Фото Альони Леонович, відео студія «Юність» НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт