Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
29.04.2015

X Міжнародний Форум студентів та молодих вчених «Розширюючи обрії» (ВІДЕО)

Дивіться сюжет новин 11 телеканалу за посиланням.

23-24 квітня в НГУ пройшов X Міжнародний Форум студентів та молодих вчених “Розширюючи обрії». Серед його учасників – студенти, магістри і аспіранти навчальних закладів України, дальнього та ближнього зарубіжжя.


Організатори Форуму гостинно прийняли студентів, магістрів та аспірантів Сумщини (Українська академія банківської справи НБУ), Харківщини (Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка, Запоріжжя (Таврійський державний агро-технологічний університет) та Дніпропетровщини (Дніпропетровська державна медична академія, Національна металургійна академія України, Дніпропетровський університет економіки та права ім. А. Нобеля, Дніпропетровський державний університет залізничного транспорту ім. академіка В.А. Лазаряна, Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, Національний гірничий університет та інші).


Серед учасників Форуму – студенти і молоді науковці з Франції, Польщі, Німеччини, а також студенти Національного гірничого університету з різних країн світу: Монголії, Туркменістану, Анголи, Гвінеї, Конго та Китаю.
Учасники Форуму виступили з доповідями на секціях, які охоплюють широкий спектр галузей сучасної економіки, екології, гірничої справи, інформаційних технологій, юриспруденції, маркетингу та менеджменту.Доповіді учасників оцінювало високопрофесійне журі – викладачі кафедри іноземних мов, спеціалісти з різних галузей знань, які володіють іноземними мовами, а також науковці та фахівці з України та Америки.
Програма Форуму включала також засідання круглих столів, екскурсії до музеїв НГУ, постановки Театру англійської драми.


Практичні семінари та майстер-класи викладачів кафедри іноземних мов сприяли розвитку інтелектуального та творчого потенціалу учасників Форуму.

Фото Альони Леонович (відеостудія «Юність» НГУ)


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт