Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
08.05.2015

Лист українському солдатові в АТО

Понад півтора десятка співробітників НГУ захищають або захищали рубежі України від терористів на Луганщині і Донеччині упродовж року.


Учениця ЗСШ №66 м. Дніпропетровська Тетяна Ляхевич цікавиться життям НГУ, часто буває на цікавих заходах в університеті і мріє вступити до нашого ВНЗ. Напередодні Дня Перемоги вона написала лист солдатові Нацгвардії в АТО:

«Добрий день, дорогий український солдате!

Зараз весна – прекрасна пора, ми – одинадцятикласники – незабаром складатимемо випускні іспити. У нас, в Дніпропетровську, все спокійно, бо на сторожі наших мирних буднів на блок-постах окупованих ворогом Донеччини і Луганщини стоїш ти. Я розумію, як тобі нелегко у зоні АТО, адже там свистять смертельні кулі і чатує смертельна небезпека. 

Я навіть не знаю, хто ти. Можливо, молодий хлопець, а можливо, уже батько, чоловік. Але я знаю точно: ти – Герой. Ти – той, хто віддає життя за майбутнє своєї Батьківщини, за моє майбутнє! Тримайся, все буде добре. І я дуже сподіваюсь, що востаннє ми відстоюємо свою територію. Ми – нація, яка буде цвісти завжди.

Я часто бачу фотографії наших українських бійців у соціальних мережах. Незважаючи на смертельну небезпеку, ворожі кулі і «Гради», наші солдати мають щирі посмішки, хоча очі у них втомлені. Інколи мій розум навіть не хоче сприймати інформацію, що наша мирна Україна зараз знаходиться у стані війни. Але це не сон, ця війна йде не в далекій країні, а на жаль, у моїй вишневій сонячній Україні. І хлопці в уніформі і з автоматами – це реальні люди, серед яких є багато моїх земляків-дніпропетровців.

Дякую тобі, український солдате, мій сучаснику, за те, що зараз ти перебуваєш там; за те, що ти борешся за моє щасливе майбутнє, за життя людей і, звичайно, за нашу Україну. Дякую тобі, друже, за те, що ти, прагнучи захистити всіх нас, підставляєш своє тіло під смертельні кулі. Будь певен, ти потрібен нам, потрібен Україні, потрібен усьому народу. Я не знаю, для кого саме пишу цей лист, але вірю, що читатиме його справжній патріот, щира, благородна, мужня людина.

Принагідно хочу подякувати і твоїй мамі, дорогий мій солдате! Величезне спасибі твоїй мамі і всім матерям, які виховали таких славних синів УКРАЇНИ! Я вірю, що такі люди, як ти, незважаючи на величезні труднощі в АТО, на невчасне або неповноцінне харчування і матеріальне забезпечення, ворожі кулі і снаряди, перебування у зоні постійного смертельного ризику, захистять нас від російських терористів. Слава Україні! Героям слава!

З повагою учениця ЗСШ №66 м. Дніпропетровська Тетяна Ляхевич»

Інформаційно-аналітичний центр НГУ  


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт