Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
18.05.2015

Факультет менеджменту НГУ відзначив 13-річчя

До річниці Факультету менеджменту в актовому залі НГУ відбувся святковий концерт.

Факультет менеджменту (ФМ) об’єднує кафедри менеджменту виробничої сфери, прикладної економіки, економічної теорії та основ підприємництва і кафедру іноземних мов. Цей факультет Національного гірничого університету вирізняється своїм інноваційним поглядом на життя, швидким втіленням інноваційних ідей і, звичайно, особливими талантами. На святковому концерті вони були представлені у всіх естрадних жанрах.

Директор Інституту економіки, завідувач і професор кафедри менеджменту виробничої сфери НГУ Василь Швець привітав присутніх з річницею Факультету менеджменту і презентував новий логотип Інституту економіки, в якому, використовуючи відповідні символи, зроблено акцент на якість, що в професії економіста відіграє ключову роль.

Декан факультету менеджменту, професор Артем Бардась та заступник декана з навчальної роботи Алла Дудник вручили подяки представникам професорсько-викладацького складу факультету і талановитим студентам, які встигають і навчатись, і про творчість не забувають. Концерт вони готували паралельно зі складанням іспитів.

Ведучі святкового заходу Андрій Гладкий і Ангеліна Йолкіна обрали гумористичний стиль у представленні концертних номерів, їх сценічні діалоги і настрій запалили публіку.

Свій вокальний талант розкрила Інна Бондаренко у пісні «Young and beautiful».

Студенти Факультету менеджменту представили пародію на те, як складає іспити молодь ФМ у вимогливих викладачів. Вміння пожартувати над собою – також необхідний талант у житті.

Першокурсниці ФМ продемонстрували свої танцювальні здібності.

Денис Дробіт декламував ліричний вірш Роберта Рождественського «Будь, пожалуйста, послабее».

У святковий вечір на роялі зіграла Поліна Галаган.

Студенти підготували номер «Стендап менеджера».

З піснею «Sway» виступила Олександра Дробаха.

Авторський проникливий вірш «Україна» презентувала Юлія Заєць.

Свій вірш про кохання представила Сєда Манукян.


Владислав Ісаченко виконав пісню «Кукушка».

Запальне танго подарували присутнім Олександр Демідов і Марина Богуславська.

Святковий концерт студенти Факультету менеджменту назвали «Generation of Changes/Покоління Змін» і, переглянувши всі номери, надихнувшись настроями молоді, дійсно переконуєшся, що цим успішним і талановитим юнакам і дівчатам під силу все, а у їх планах – зробити країну найкращою.

ІАЦ НГУ

Фото Альони Леонович (відеостудія «Юність» НГУ)


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт