Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
03.06.2015

Спілкувалися іспанською й українською

Взаємокорисно спілкуються учні міської школи №6 і студенти кафедри перекладу НГУ.


У  кінці травня  на кафедрі перекладу в Національному Гірничому Університеті відбулася  запланована й очікувана зустріч учнів 7-А класу міської школи №6 зі студентом Гірничого Факультету з далекої країни Перу Франкселі Марсело. Ініціатором проведення заходу виступила старший викладач Альвіна Валеріївна Гаврилова, а допомагали  у проведенні зустрічі студенти третього курсу, групи ФО-12-2, а також вчитель української та іспанської мов Валентина Василівна Кравченко. Висловлюємо також подяку завідуючій кафедри перекладу Тетяні Юріївні Введенській за всіляку підтримку.

Протягом трьох місяців нашим студентам була дана можливість підготувати дітей, які в школі вивчають іспанську, а також перевірити і свої знання. Учні підійшли до заходу відповідально і з ентузіазмом, можливо через те, що подібна  діяльність незвичайна для них, а тому більш цікава.

Наші молодші друзі  підготували доповіді з історії та культури Перу, брали активну участь у спілкуванні іспанською, чому сприяла доброзичлива атмосфера заходу. Вони сміливо ставили запитання Франкселі. І на завершення заспівали пісні українською та іспанською мовами.

Зустріч сприяла формуванню  гармонійного  розвитку особистості школяра,  виробленню уміння творчо співпрацювати і взаємодіяти,  підвищила мотивації до вивчення іспанської мови. А для нас, студентів, це стало величезним досвідом, сподіваємося не останнім.

В'ячеслав Якубчак, Катерина Мошенець, студенти гр. ФО-12-2, НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт