Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
15.03.2013

15 РОКІВ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОМУ ЛІЦЕЮ

«РОЗКВІТЛА НАША ЮВІЛЕЙНА ДАТА…»


15 березня Українсько-американському ліцею при Національному гірничому університеті виповнюється 15 років.

Для багатьох ліцеїстів Українсько-американського ліцею шлях до нашого навчального закладу починається з розкішних мармурових сходів першого корпусу Національного гірничого університету, які начебто ведуть до захмарних вершин знань!

І, що цікаво, тими ж сходами через декілька років колишні ліцеїсти, а тепер вже дипломовані магістри - випускники Національного гірничого університету, спускаються в урочистому полонезі на свій університетський випускний бал.

Як зазначив ректор НГУ, академік НАН України Геннадій Півняк «П’ятнадцять років зростання, стверджування, набуття своїх неповторних традицій, уміння поєднувати кращий досвід з новими здобутками в різних галузях науки та застосування учнями знання на практиці завоювали ліцею авторитет та добре ім’я. Сьогодні цей провідний навчальний заклад знають далеко за межами нашої області і з кожним роком все більше бажаючих у ньому навчатися.

Завдяки самовідданій праці висококваліфікованих викладачів ліцею за минулий час вищі навчальні заклади та народне господарство нашої країни отримали багато талановитих студентів і випускників, які гідно розвиватимуть обрану галузь народного господарства України і сучасну науку. Молодь, яка навчається і виховується в нашому ліцеї, гідно представляє його не тільки в Україні, але і далеко за її межами. За такою молоддю - нові відкриття і майбутнє країни!».

Серед гостей свята - заступник міського голови Олена Валентинівна Лозенко, ректора НГУ академік Геннадій Григорович Півняк, начальник управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Володимир Васильович Гречина,проректор НГУ з міжнародних зв’язків Олександр Миколайович Шашенко.

Початок о 15.00 в актовій залі НГУ (2 корпус)

Довідка: Українсько-Американський ліцей при Національному гірничому університеті було засновано в 1997 році як навчальний заклад нового типу. Діяльність його базується на принципах гуманізму та націлена на поглиблене вивчення основ фундаментальних дисциплін з використанням українських та американських технологій викладання. Профільні предмети: математика, українська та англійська мови.Викладання здійснюється українською та англійською мовами. Крім обов’язкових загальноосвітніх дисциплін навчальний план ліцею передбачає блок економічних дисциплін (основи економіки, маркетинг, основи підприємницької діяльності), блок культурно-освітніх дисциплін (культура та мистецтво людства, психологія людських стосунків, основи екології), індивідуальні консультації з базових дисциплін за вибором.

Навчальний процес побудовано таким чином, щоб учні могли:

o поглибити свої знання з базових дисциплін (до їх послуг науково-технічний та художній відділи бібліотеки та лабораторії НГУ, новітні підручники вітчизняних, британських та американських видавництв);

o оволодіти двома іноземними мовами: англійською та німецькою;

o навчитися застосовувати набуті навички та вміння на практиці (учням пропонується літня лінгвістична практика та практика з інформатики).

Навчальний процес у ліцеї забезпечують висококваліфіковані вчителі ліцею та професорсько-викладацький склад НГУ. Англійську мову у Ліцеї вивчають за двома програмами. За українською учні навчаються англійській мові (граматичний аспект) із застосуванням комунікативних технологій навчання та використанням підручників українських, американських та британських видавництв, слухають спецкурси “Ділова англійська мова”, “Краєзнавство США”, “Основи економіки”. За програмою Pitzer College, США (розмовна практика) учні ліцею навчаються з використанням навчальних посібників, аудіо- та відеокурсів, узгоджених з американською стороною та під керівництвом американських викладачів. Імідж ділової людини формують спецкурси “Історія світової культури”, “Театральне мистецтво”, “Етикет”, “Психологія людських стосунків”.В Ліцеї створено умови для реалізації найголовнішої соціально-психологічної потреби особистості – потреби в самовизначенні та самоствердженні.Продемонструвати свій розумовий та творчий потенціал ліцеїсти можуть через систему учнівського самоврядування, індивідуальні творчі виставки, презентації та працюючи в команді – головна мета якої – відродження демократичних цінностей та елітності держави.

ІАЦ НГУ


До списку



Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт