Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
16.06.2015

Випускник НГУ Олександр Пугач – засновник і автор інтернет-телебачення freednipro.tv (ВІДЕО)

У Дніпропетровську діє перше незалежне інтернет-телебачення, яке створив випускник гірничого факультету НГУ Олександр Пугач.


Кілька років тому студент кафедри підземної розробки родовищ НГУ Олександр Пугач прийшов до прес-центру Національного гірничого університету і став кореспондентом студентської газети. Його хист до творчості тут пам’ятають усі. Сам активно шукав теми для написання статей, особливо – проблемних, що потребують аналізу. Сашко настільки любив процес журналістської роботи, що згодом це стало його професією. З цієї дороги він більше не звертав: вірив у свою справу і шукав свою індивідуальну нішу в журналістиці. І знайшов…

Сьогодні випускник НГУ Олександр Пугач є засновником, журналістом, режисером, оператором і монтажером власного інтернет-телебачення Дніпропетровська – freednipro.tv. Це – сміливий проект, який показує правду життя, яка вона є без прикрас. Це – реаліті проект, глядач може дивитися і робити висновки самостійно.

Навчаючись в школі, а потім в університеті, я й уявити собі не міг, що стану одним з піонером реалізації інтернет-телебачення, – розповідає Сашко. – Свого часу був співзасновником Обласного міжвузівського бюлетню, де я представляв гірничий, але не думав, що моє життя так кардинально зміниться. Усі свої знання і досвід, які я впровадив у своєму авторському проекті freednipro.tv, придбані мною методом спроб і помилок, спостереження і аналізу. Все це було закріплено практикою, в процесі якої я весь час звертався до фахівців за порадою. Якщо чесно, все вдавалося дуже легко, починаючи з навичок монтажа і закінчуючи навичками операторської справи.

Жартома, Олександр називає свій проект «інтернет-телебачення одного журналіста». Щоправда, довіряє і пишається роботами своєї колеги і співзасновниці freednipro.tv Зої Красовської. Один з її фільмів "Чермалик. Життя на лінії фронту" зібрав більше 6000 переглядів в youtube і був презентований в рамках проекту Hromadske "Репортерська сотня".

Одним з основних проектів інтернет-телебачення freednipro.tv є «Зона війни» – цикл сюжетів про те, що діється на Сході України. Цей проект здійснюється на грант від МФ «Відродження».

– Телебачення для мене спосіб життя. Я не можу приділяти роботі дві чи три години, це у мене в крові, це моє життя, – говорить Олександр і відразу додає. – Проте не треба забувати, що телебачення дуже потужний інструмент впливу, тому дуже важливо, щоб він потрапив виключно до добрих рук і людини з небайдужим серцем.

Випускник НГУ Олександр Пугач і сам є такою людиною – з небайдужим серцем і навіть відчайдухом у справі. Заради правдивого сюжету чи фільму не боїться їхати будь-куди, йти на сміливі кроки. Цей хлопець сам може стати героєм стрічки про те, як досягти мрії: прагнув стати журналістом зі школи, але вступив до технічного навчального закладу – НГУ. Однак саме тут, у прес-центрі, він знайшов себе і впевнився у своєму покликанні. Врешті створив своє, особливе за стилем інтернет-телебачення у Дніпропетровську. Що ще додати? Дивіться freednipro.tv.

Наталія Андрющенко, ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт