Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
23.06.2015

Практика нас навчила...

Щорічно наш рідний гірничий, дбаючи про всебічний розвиток наших студентів, організовує цікаву і пізнавальну геологічну практику для студентів цього напрямку.

Цього року з 25 травня кафедра загальної і структурної геології проводила цикл польових геологічних маршрутів та практичних занять студентів геологів 2-го курсу в місті Дніпропетровську та околицях. Завдяки літній практиці ми пережили купу емоцій, відвідали нові місця і, звісно, дізнались щось нове і закріпили свої знання на практиці.

Підготовка справжніх геологів, гідрогеологів і геофізиків неможлива без всебічного знайомства в польових умовах із сутністю геологічних процесів, а також без навчальної практики ми не зможемо навчитися проводити польові дослідження та працювати в колективі.

На спеціальних маршрутах студенти вивчали геологічну будову місцевості, склад і структуру порід досліджуваних територій Дніпропетровська та області. В той же час студенти складали польові щоденники, каталог зразків гірських порід, збирали фотоматеріали.

За результатом проведення практики було складено розгорнутий звіт про навчальну практику, в якому проаналізовано усі зібрані матеріали і побудована карта дочетвертинних відкладень Дніпропетровської області. Особливу подяку хочеться висловити викладачам Дмитру Васильовичу Приходченко та Леоніду Мироновичу Козловському за індивідуальний підхід до студентів і створення ділової, дружньої і в той же час веселої атмосфери.

Наталія Гарбуз, голова Студентського депертаменту освіти і науки НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт