Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
03.07.2015

Соціальний ролик про мир відеостудії «Юність» НГУ здобув перемогу у конкурсі Представництва ЄС (ВІДЕО)

Відеоробота «Європа – це мир!» перемогла у номінації «Найпопулярніше відео».

Церемонія нагородження переможців конкурсу відео Представництва ЄС в Україні «Бути європейцем» відбулася в Києві. У спорткомплексі «Олімпійський» вітали тих, хто став лауреатом у трьох номінаціях: «Найкраще відео», «Найкраща ідея» і «Найпопулярніше відео».

Дніпропетровський соціальний ролик «Європа – це мир!» опинився у числі лідерів з більше, ніж 200 відео робіт зі всієї України. Сертифікат переможця авторові і режисеру фільму Наталії Андрющенко, яка в Києві представляла усю творчу команду відеостудії «Юність» НГУ, вручила президент Фундації «Відкрите суспільство», член журі Леся Шевченко:

– Представництво ЄС в Україні вирішило нагородити у номінації «Найпопулярніше відео» двох конкурсантів, – зазначила пані Леся. – Це роботи учасників з Києва і Дніпропетровська. Ролик «Європа – це мир!» лідирує за кількістю переглядів.

Короткометражний ігровий фільм-переможець дніпропетровська знімальна група відеостудії «Юність» НГУ створила на початку весни за участю біля 60 студентів Національного гірничого університету. У трьоххвилинному ролику була висловлена ідея того, що європейський шлях розвитку починається з миру і взаємодопомоги. У ролі України, яка наразі переживає нелегку долю, виступила телеведуча Анастасія Шаповалова. Студенти НГУ уособлювали інші країни ЄС і тих, хто особисто підтримує український народ. Таке розуміння і єднання насправді стають непереможною силою.

– Серед великої кількості роликів перемогли ті, які, окрім пояснення того, що таке європейські цінності, мали ще й цікаву творчу ідею, – розповіла під час нагородження директор Ukrainian Media E-School, головний продюсер «Cool production», екс-головний продюсер телеканалу Новий і член журі Оксана Панасівська. – Творче мислення було головним і визначальним у цьому конкурсі. В номінації «Найпопулярніше відео» ми зважали на думку глядача, але приємно, що наші вподобання співпали і перемогу отримали два конкурсанти.

Процес створення соціального ролика про мир був цікавим і незабутнім. Після того, як роботу відеостудії «Юність» НГУ було оприлюднено, її надзвичайно підтримали у ЗМІ, переглядали і ділилися у соціальних мережах. Саме тому своєю перемогою знімальна група «Європи – це мир!» завдячує рідному Дніпропетровську.

– Ролики-переможці будуть використані на сайтах Європейської комісії та інших європейських інституцій як взірець того, що треба робити і як бачить молодь європейські цінності, – зазначила керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова. – Візуальне мистецтво – це мова, яку розуміють усі. У конкурсі взяла участь велика кількість роликів і ми вдячні усім, хто над ними працював.

Довідка: Над стрічкою "Європа - це мир!" працювали: автор і режисер Наталія Андрющенко; оператор-постановник Станіслав Мардаровський; оператор і режисер монтажу Сергій Подрєз; композитор Дмитро Красноухов. У головній ролі - Анастасія Шаповалова, у ролях - cтуденти Національного гірничого університету. 

Інформаційно-аналітичний центр НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт