Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
17.07.2015

Хочеш бути щасливим – вступай до НГУ!

У Національному гірничому університеті відбулося урочисте вручення дипломів магістрам -відмінникам

IMG_9364.jpg

Під звуки гімну НГУ у залі Вченої ради було відкрито урочисте засідання з цієї нагоди. В святковій обстановці ректор університету академік НАНУ Геннадій Павняк вручив випускникам дипломи магістрів з відзнакою і привітав їх теплими словами:

- Упродовж всіх років свого навчання ви демонстрували відмінні знання з усіх предметів, активно займались науковою роботою, художньою творчістю, фізичною культурою і спортом, позитивно проявили себе в діяльності органів студентського самоврядування. Сьогодні ви поповнюєте багатотисячний колектив висококваліфікованих фахівців, підготовлених за 116 років життя університету. За цим стоїть багаторічна напружена і творча праця науково-педагогічного та студентського колективу й усіх співробітників нашого університету, а також ваші старання. Де б ви не були, у якій би країні не жили, памятайте – ви випускники Національного гірничого університету. Я завжди повторюю: хочеш бути щасливим – вступай до НГУ! Я Бажаю всім вам упевненості в своїх силах, витримки й наполегливості в досягненні поставленої мети в ім’я процвітання України! В добру путь, дорогі випускники!»

IMG_9359.jpg

Серед гостей, запрошених на урочисте засідання, – батьки і рідні випускників. Від адміністрації НГУ присутні проректори і декани факультетів. Один за одним на імпровізовану сцену виходили 90 магістрів «виробництва НГУ». Геннадій Півняк вручав дипломи з відзнакою і кожному говорив напутні слова.

Випускників привітали директор Інституту електроенергетики НГУ професор Олексій Іванов і директор Гірничого інституту НГУ професор Володимир Бузило, які побажали магістрам у подальшому мужньо підкорювати нові вершини у професійному та особистому житті.

Цього року багатотисячні лави фахівців – гірничих інженерів, машинобудівників, фінансистів, економістів, будівельників, спеціалістів у галузі ІТ-технологій, менеджерів, бухгалтерів, кібернетиків, екологів та фахівців інших спеціальностей поповняться висококваліфікованими кадрами з НГУ.

Яскравими посмішками та блиском в очах осявали випускники університет.

– НГУ – це моя друга домівка, тут були мої перші перемоги і перші падіння, саме університет навчив мене гідно виходити із будь-якої, ситуації, і за це я дуже вдячний, – зазначив випускник ФІТ 2015 року Максим Сисенко.

Як повідомила методист вищої категорії Навчального відділу Інга Піскунова, загальне число випускників НГУ (бюджет) за всіма формами навчання у 2015 році становить 1628 осіб, загальне число випускників НГУ (контракт) становить 1667 чоловік. Дипломи отримають 2022 бакалаври, 462 магістри і 738 спеціалістів.

IMG_9557.jpg

Серед випускників 39 студентів-іноземців, які приїхали з Гвінеї, Камеруну, Нігерії, Йорданії, Анголи, Республіки Конго, Таджикистану, Демократичної Республіки Конго,Узбекистану, Азербайджану, Монголії, отримали якісну освіту європейського рівня і повертаються на батьківщину з визнаними у світі дипломами НГУ.

Вітаємо всіх випускників із цією визначною подією у житті! Настав час рухатись до висот і своїми успіхами довести, що ви гідно несете високе звання випускника Національного гірничого університету і своїми здобутками робите все для розвитку та процвітання України! Успіхів вам у житті, миру і злагоди!

Валентина Шабетя, ІАЦ НГУ

Фото Альони Леонович (відеостудія «Юність» НГУ)


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт