Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
02.10.2015

Форум гiрників – 2015: наука і практика повинні йти разом

Міжнародна науково-технічна конференція «Форум гірників-2015» традиційно відбулася у Національному гірничому університі з 30 вересня по 3 жовтня

Незважаючи на різні негаразди, Національний гірничий університ знову збирає під своє крило науковців і практиків-гірників з різних Україні і закордонних гостей у надії на плідну подальшу співпрацю. Тож крім представників шахтарських підприємств, надійних партнерів ДТЕК «Павлоградвугілля», «Добропіллявугілля» на щорічний Форму гірників прибули колеги з Польщі, Німеччини, Казахстану, Росії, Чехії. 

IMG_2734.jpg

Пленарне засідання розпочалося зі звернення-привітання ректора НГУ академіка НАН України Г.Г. Півняка до учасників Форуму гірників. Далі шановне зібрання привітали в.о. міського голови Галина Булавка та заступник директора з видобутку вугілля компанії ДТЕК «Павлоградвугілля» М.В. Барабаш і генеральний директор компанії ДТЕК «Добропіллявугілля» Ю.Я. Чередниченко.

З доповіддю «КОНВЕРГЕНТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ОСНОВА ФАЗОВОГО ПЕРЕХОДУ ДО ПОСТІНДУСТРІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА» виступив проректор з міжнародних зв’язків О.М. Шашенко (автори матеріалу Г.Г. Півняк, О.М. Шашенко, М.С. Пашкевич).

IMG_2738.jpg

«ПРАКТИЧНА ГЕОМЕХАНІКА НА ШАХТАХ ДТЕК:ПОГЛЯД В МАЙБУТНЄ» – тема доповіді В.І. Пилюгіна, начальника відділу з науки і інноваціям Департаменту з технічного розвитку ДТЕК.IMG_2769.jpg

Р.О. Дичковський, заступник проректора з наукової роботи, начальник науково-дослідної частини НГУ висвітлив співпрацю компанії ДТЕК і Національного гірничого університету як приклад ефективного партнерстваIMG_2772.jpg

У своїй доповіді голова правління Спілки буровиків України, академік АТН України А. І. Вдовиченко докладно й емоційно розповів про «ПЕРСПЕКТИВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УКРАЇНИ ГАЗОМ ВЛАСНОГО ВИДОБУТКУ»

IMG_2783.jpg


Далі учасники Форуму й студенти побували на театралізованому посвяченні студентів-старшокурсників у гірники. Серед них відмінники навчання Гірничого інституту НГУ: Андрій Распутний, Олександр Коваль, Дмитро Кочерга, Петро Коротков, Іван Довгалюк, Віталій Єгоров, Владислав Даньків, Максим Юрасов, Костянтин Виноградов, Едгар Сарібекян, Вячеслав Лупир, Кирило Лазаренко, Денис Матвієць. 

IMG_2969.jpg

IMG_2919.jpg

IMG_2935.jpg

Прикрасою Форуму стали співочі колективи НГУ «Обертон» і «Мальви».

IMG_2940.jpg

1 жовтня продожувалася робота Форуму у науково-технічних секціях за індивідуальними планами. Зокрема, розгладалися проблеми інженерної освіти на сучасному етапі розвитку суспільства, технології підземного видобутку корисних копали, відкриті гірничі роботи, збагачення корисних копалин, будівництво і експлуатація підземних споруд, шляхи розвитку маркшейдерсько-геодезичних робіт, геомеханіка і геотехніка, промислове та цивільне будівництво, геологія, проблеми та перспективи вдосконалення гірничого обладнання екологічні і правові проблеми техногенно-навантажених регіонів, рудникова аерологія та безпека праці, технології економічного і безпечного використання електроенергії, автоматизація у гірництві, економіка і управління у гірничій промисловості. Також віжбулося засідання Науково-методичної комісії за галуззю знань 0503 Розробка корисних копалин та Підкомісії 6.050301 Гірництво.

Нойбергер секція.jpg

IMG_3127.jpg

IАЦ НГУ

Фото Альони Леонович, кіностудія Юність» НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт