Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.10.2015

Вітаємо Героя!

Учасника АТО, славнозвісного кіборга, а в мирному житті – викладача НГУ Івана Начовного нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Орден присуджено Указом Президента України від 10 жовтня 2015 року № 575/2015.


Військовослужбовець Іван Начовний пройшов усі гарячі точки АТО, боронив Донецький аеропорт і блискуче виконував службу на посаді заступника командира танкової роти 93-ої окремої механізованої бригади ЗСУ. Після демобілізації на посаді радника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван продовжує опікуватися питаннями забезпечення української армії необхідним і допомагати демобілізованим військовим.


У Національному гірничому університеті Іван Начовний викладає на кафедрі безпеки інформації та телекомунікації, а також передає свій досвід на кафедрі військової підготовки НГУ, яка залишається єдиною у Дніпропетровській області.


Заслужену нагороду Іван Начовний отримав на Всеукраїнському форумі учасників АТО у Києві за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. 


Як повідомляє офіційний сайт Президента України, Глава держави Петро Порошенко під час виступу на Всеукраїнському форумі учасників антитерористичної операції привітав ініціативу зі створення організації, яка об’єднає героїв війни за незалежність і територіальну цілісність держави.

«Ваш досвід, ваш патріотизм, ваше вміння та авторитет сьогодні дуже потрібні державі, бо хочу всім нагадати, що війна не закінчена. Нам потрібно мати сильне, патріотичне, добре навчене, ефективне, з унікальним бойовим досвідом українське військо», – зазначив Петро Порошенко.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт