Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
20.11.2015

Такі зустрічі запам’ятовуються надовго…

Ректор Національного гірничого університету, академік НАН України проф Г.Г. Півняк зустрівся з активом Центру культури української мови ім. О. Гончара. Серед учасників зустрічі були переможці конкурсу на краще читання української поезії «Поезія – сонце моє оранжеве»: Ангеліна Панченко (гр. ФКс-14), Юлія Пестова (гр. ЕП-14-1), Поліна Єгорова (гр. МН-14-3), Анастасія Карлович (гр. МН-14-1), Валерія Сітковська (гр. МН-14-1), Катерина Тищенко (гр. САіт-14-2) з координатором роботи професором Світланою Ігнатьєвою і провідним фахівцем Центру Регіною Івченко.
 
Цей творчий колектив брав участь у радіопередачі, присвяченій Дню української писемності та мови в гостинах журналістки Оксани Гвоздик. Студенти захоплено читали вірші українських поетів. Вдова письменника, Лідія Петрівна Баранова була захоплена щирим і потужним виконанням поезії «Звернення до українців» Юлією Пестовою на обласному радіо. Студентка отримала книгу Віктора Баранова «Отав невидима душа» з дарчим надписом від родини автора цієї збірки. 


Геннадій Григорович поділився зі студентками спогадами про вибір життєвої дороги та своїми захопленнями.


Студентки з цікавістю познайомилися з фотоальбомом ректора «Шлях до себе…». Особливо їх вразили фото світлини у поєднанні з поетичним дивословом. Потиск руки ректора з напутніми словами-побажаннями надихнули учасниць зустрічі на нові наукові та творчі звершення.


Для нас співробітників Центру культури української мови стала приємною увага ректора до оцінки нашої роботи з виховання патріотизму, любові до краси навколишнього світу, світу музики, поезії, фотомистецтва. І дарунок ректора власного фотоальбому «Шлях до себе…» з яким всі бажаючі можуть ознайомитись у Центрі.


Інформація надана Центром культури української мови ім. О. Гончара НГУ

Фото Володимира Корінного (відеостудія «Юність» НГУ)


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт