Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
04.12.2015

Національний гірничий університет і Технічний університет «Вроцлавська політехніка» активізують співпрацю (ВІДЕО)

Національний гірничий університет і Технічний університет «Вроцлавська політехніка» єднає багаторічна співпраця. Тісні науково-дослідницькі контакти розвивають фахівці в галузі електротехніки, інформаційних технологій, створюються спільні проекти, йде активний обмін студентами.


На цьому тижні ректор Вроцлавської політехніки Тадеуш Вєнцковськи разом з дружиною пані Мавгожатою Вєнцьковськи прибули до гірничого університету з робочим візитом. У складі польської делегації також декан електротехнічного факультету ТУ «Вроцлавська політехніка» Вальдемар Ребізант і декан факультету геоінжинірингу, гірництва та геології ТУ «Вроцлавська політехніка» Войцех Чензковськи.Під час п’ятиденного візиту польські гості детально ознайомилися з науково-освітніми напрямками Національного гірничого університету, зустрілися з професорсько-викладацьким корпусом, студентами. Польські колеги цікавилися Центром Українсько-Польської співпраці, який діє при НГУ вже чимало років. Крім того, вони відвідали провідні гірничо-енергетичні і хімічне підприємства Павлограда.У програмі візиту відбулася урочиста церемонія – 2 грудня на засіданні Вченої ради НГУ ректор Геннадій Півняк у присутності членів вченої ради вручив ректору Вроцлавської політехніки Тадеушу Вєнцковськи диплом Почесного доктора Національного гірничого університету і відповідну мантію.


У своїй промові Тадеуш Вєнцковськи яскраво розповів про Вроцлавську політехніку, до речі, польською мовою без перекладача. Можна подивуватися, але майже все було зрозуміло, бо, як говорять, мову науки і добрих намірів можна зрозуміти й без перекладу.


На урочистому засіданні Вченої ради НГУ нового Почесного доктора НГУ й інших польських гостей привітали творчі колективи. Задушевно звучали українські і польські народні й естрадні твори у виконанні ансамблю бандуристок Дніпропетровської консерваторії та народного чоловічого вокального гурту «Обертон».

 

Робочий візит делегації з Технічного університету «Вроцлавська політехніка» завершився підписанням двосторонньої угоди про подальше міжнародне  співробітництво двох провідних ВНЗ України і Польщі.


ІАЦ НГУ

Фото Володимира Корінного (відеостудія "Юність" НГУ)


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт