Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
08.12.2015

"Україна у програмі ЄС "Горизонт - 2020"

У Києві 7-8 грудня за підтримки Міністерства освіти і науки України проводиться тренінг "Україна у програмі ЄС "Горизонт - 2020".

Захід проходить у рамках розвитку співпраці з Республікою Естонія. Саме тому його проводять відомі тренери фундації "Естонська дослідницька рада" Арго Сун та Уллі Маст. Це зібрання згромадило керівників національних та регіональних контактних пунктів програми ЄС "Горизонт - 2020" з усієї України. Також у ньому беруть участь представники Міністерства освіти і науки України - фахівці з розвитку міжнародної співпраці. Дніпропетровський регіональний контактний пункт цієї програми "БЕЗПЕЧНА, ЧИСТА ТА ЕФЕКТИВНА ЕНЕРГЕТИКА" представляє начальник науково-дослідної частини Національного гірничого університету професор Роман Дичковський.


Проведення тренінгу "Україна у програмі ЄС "Горизонт - 2020" організовано у формі дискусійних клубів і активних ділових ігор. На цьому зібранні розглядаються вирішення складних питань міжнародної співпраці, європейської інтеграції, участі у програмах академічної мобільності та наукової співпраці.Валентина Шабетя, ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт