Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
22.12.2015

Студенти-електрики НГУ підкорюють нові горизонти

Представники студентської наукової молоді НГУ взяли участь у Міжнародній студентській конференції в Польщі

Студенти НГУ взяли участь у Міжнародній студентській конференції «Generation – Distribution – Consumption» в місті Бондзув (Польща). Даний захід був організований нашим партнером - Технічним університетом “Вроцлавська політехніка” та асоціацією польських електриків “SEP”.

20151212_181821.jpg

Доповідь наших студентів Данила Бондаренка та Едуарда Германа про запропоновану систему керування дельта-роботом викликала неабиякий інтерес членів журі та учасників події і цілу низку запитань. Виконана робота була гідно оцінена, українським студентам вручені грамоти. Тож студенти групи ЕМ-12-2 Данило Бондаренко та Едуард Герман були нагороджені за ґрунтовні знання в галузі електротехніки та систем керування.

001.jpg
4.jpg
Культурна програма була побудована так, що учасники – українські і польські студенти – змогли відвідати мідні копальні (глибина 1 тис. 200 м).

20151211_102628.jpg

Окремо для українців провели екскурсію аудиторіями і лабораторіями ТУ “Вроцлавська політехніка” і організували зустріч з деканом електротехнічного факультету Вальдемаром Ребізантом.

Валентина Шабетя, ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт