Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
11.02.2016

ЩИРО ВІТАЄМО!

Вельмишановний Геннадію Григоровичу!


Вітаємо Вас із перемогою у перших на Дніпропетровщині демократичних виборах на пост ректора Національного гірничого університету. Обрання Вас на цю посаду стало прикладом дійсно прозорих виборів, проведених на засадах верховенства права та високому організаційному рівні, відповідно до переконань і моральних чинників учасників як виборчих перегонів, так і волевиявлення.

Коли 10 лютого 2016 року ми прийшли на виборчі дільниці, то пам’ятали, що мудрий вибір означає збереження і подальший розвиток серед бурхливих хвиль сьогодення такої унікальної інституції як Національний гірничий університет. Переконані, що дороговказом та допомогою у Вашій відповідальній місії стане наша виявлена довіра, а очолюваний Вами Національний гірничий університет і далі утверджуватиметься як істинно європейський, сучасний, передовий технічний ВНЗ із розвинутим студентським самоврядуванням. Ви й надалі будете взірцем сучасного керівника, котрий володіє передовими поглядами, високими моральними переконаннями, найвищим рівнем фахової підготовки і вестимете університет курсом реформ на досягнення новітнього світового рівня та сприятиме розвитку України.


Щиро вітаємо Вас, зичимо натхнення, міцного здоров’я і вірних соратників. Впевнені, що й у найближчому майбутньому в нашому ВНЗ виховуватимуться й зростатимуть фахівці високої кваліфікації , креативні науковці, віддані працівники, мужні патріоти, особистості з почуттям високої гідності нашої України!

Ректорат, вчена рада, профком, науковці, співробітники і студенти Національного гірничого університету


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт