Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
12.02.2016

Витримали високі стандарти МВА

В НГУ на цьому тижні урочисто вручили дипломи першим випускникам програми MBA Франклін Університету (штат Огайо, США).

Навчання стартувало восени 2013 року. Але цьому передував тривалий час кропіткої адміністративної роботи ректора Г. Півняка, проректора О. Шашенка, директора Інституту міжнародних програм О.Шарова з акредитації НГУ, як єдиного партнера Франклін Університету у цій програмі в Україні.


На відміну від інших програм MBA, якими насичений ринок України, ця програма є класичним американським автентичним продуктом. Вона розроблена американськими професорами-практиками та містить сучасну інформацію про бізнес-моделі та інструменти, які використовують американські компанії. Випускники отримали оригінальні дипломи Франклін Університету, які засвідчують ступінь магістра з бізнес-адміністрування, присвоєну за стандартами контенту та процесу навчання США.

А стандарти надзвичайно високі. Он-лайн система навчання – це виклик самоорганізації студента! Які б не були обставини, а у зазначений час студент повинен здати завдання, призначене на тиждень та обов’язково перевірене у системі «антиплагіат» для усіх англомовних студентських робіт всіх ВНЗ світу. А обставини у слухачів програми були різні, адже серед них менеджери серйозних компаній Дніпропетровська та Києва, управлінці органів місцевого самоврядування! Зважте ще академічний рівень англійської мови, наповненої специфічною термінологією. Уявіть вивчення бухгалтерського обліку або фінансового менеджменту з розв’язанням завдань згідно принципів розвинутої ринкової економіки англійською мовою! Технологія навчання Case-studies, коли у ситуації, що трапилась в американській компанії, немає правильної відповіді, і оцінюється критичне мислення, творчий підхід, нестандартний варіант рішення, запропонований студентом! Комплексному екзамену з усіх 10 предметів програми передувала глобальна бізнес-симуляція, у якій зазвичай змагаються команди слухачів MBA провідних університетів світу. Слухачі повинні були управляти своєю компанією на доволі конкурентному ринку в он-лайн режимі, щоб отримати певний рівень доходності акцій, прибутку, якості продукції, операційних витрат тощо, що реально демонструє їх навички управляти бізнесом. Наші слухачі увійшли до десятки команд світу, які у різні часи у різних країнах брали участь у симуляторі та отримували кращі результати!


Вісім предметів з десяти проводили викладачі Франклін університету, двоє – викладачі НГУ – професор О. Єрмошкіна та доцент О. Грошелева Досвідчені у своїй роботі у бізнес-середовищі слухачі відзначили високий професіоналізм наших викладачів та висловили їм щиру подяку!

Від НГУ за програмою пройшли навчання та отримали дипломи MBA завідувач кафедри обліку і аудиту М. Пашкевич та асистент кафедри менеджменту виробничої сфери К.Тюхменьова.


Сподіваємось на ефективну імплементацію надзвичайного досвіду та знань новоспечених магістрів бізнес-адміністрування на благо української економіки!

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт