Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
05.05.2016

Студенти НГУ стали переможцями 3-ї «Битви Університетських Стартапів»

28 квітня в Дніпропетровську було по-справжньому спекотно. Студенти Університету митної справи та фінансів, Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» та Дніпропетровського Національного університету ім. О. Гончара боролися за звання кращого ВНЗ.

Захід бізнес-формату, метою якого є підтримка студентського підприємництва, відбувся завдяки Інвестиційній платформі Startup.Network, міжнародній освітній програмі EUROSTUDENT ™ і Школі нетворкінгу Соломії Бойко.

Студенти представили експертній раді і гостями заходу 6 цікавих і амбітних стартапів. Презентація одного проекту тривала 6 хвилин, три з яких відводилося безпосередньо на презентацію і ще три - на запитання і зауваження експертів. Відповідальність, а також серйозну підготовку продемонстрували студенти Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет».

Учасники заходу отримали унікальну можливість поринути в світ підприємництва, адже для них, на початковій стадії їх довгого життєвого шляху, підтримка, увага і цінні поради від експертів, мають величезне значення.

Лідером за відгуками експертів і переможцем 3-ої "Битви Університетських Стартапів» став Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет».

Результати голосування:
Перше місце: Мережа станцій швидкої зарядки для електромобілів, Балахонцев Олександр - 3,8;
Друге місце: Здров'я нації, Маршалко Богдан - 2,7 і Електровелосипед, Лащенко В'ячеслав - 2,7;
Третє місце: SkillKeeper, Галкін Євген - 2,6;
Четверте місце: Школа репу, Добровольський Артем - 2,4;
П'яте місце: BIKE FREEDOM, Мельник Андрій - 2,1.

Startup.Network вітає переможця 3-ої «Битви Університетських Стартапів» - Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет», і дякує партнерам за допомогу в підготовці проведення заходу.


Студенти Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» показали хороший приклад і на осінь ми вже запланували наступну «Битву Університетських Стартапів» в Дніпропетровську, Ми впевнені, що участь в подібних заходах стане для молоді доброю наукою і корисним досвідом. Також ми очікуємо, що восени буде більше проектів для участі і більш високий рівень підготовки від університетів. Слідкуйте за нашими новинами!

Інформація надана відділом маркетингу НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт