Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
12.05.2016

Студенти НГУ – активні учасники міжнародного проекту і Business Week – Project Management у Вищій Банківській Школі

З 11 до 15 квітня 2016 року три студентки економічного факультету Національного гірничого університету Софія Сова, Поліна Галаган та Тетяна Кошкіна брали участь у міжнародному проекті Business Week – Project Management, що проходив у Вищій Банківській Школі у Вроцлаві (Польща). У рамках проекту 34 студенти з різних країн Європи (Німеччина, Бельгія, Латвія, Чехія, Польща, Грузія та Україна), розділившись на три команди, будували всесвітньо відомий порт Massawa. Вони вкладали у свій проект умовні кошти, купували умовні матеріали і практикували командну гру . Кожен з учасників мав свою певну роль у команді, що була безпосередньо пов’язана з іншими діями учасників.


Інтернаціональна команда студентів працює над завданням

Презентація національної кухні нашої країни пройшла дуже успішно, Учасники з інших країн з задоволенням ласували українськими солодощами і відомим у всьому світі українським салом.


Студентки НГУ Марина Богуславська та Софія Сова презентують українські страви 

Завдяки тому, що студенти не тільки навчалися, а ще й жили разом, між усіма склалися дружні стосунки, зв'язок з новими іноземними друзями підтримується досі. Програма усього бізнес віку була складена так, що залишався час на прогулянки містом і відвідування місцевих пам’яток.

Сюрпризом для українських студентів стали відвідини музею українського сучасного мистецтва у Вроцлаві.

Упродовж всього тижня студенти отримували чудову практику спілкування англійською мовою, адже всі заняття і безпосередньо спілкування учасників відбувалося англійською мовою. Чудово продумана програма і уважні організатори заслуговують на окрему вдячність.


Вручення сертифікатів учасникам проекту

Також дуже допомагали дівчата з нашого університету, які зараз навчаються у Вроцлаві за програмою Еразмус+ (студентки економічного факультету Валерія Крижановська та Марина Богуславська. Вони доклали неабияких зусиль для того, щоб організувати для гостей цікаву розважальну програму. Одним із таких заходів став квест містом, під час якого учасники показували свої таланти і вміння креативно мислити. Так, один із викладачів співав оперету, а студенти танцювали прямо на центральній площі міста.


Студенти у пошуках легенд чарівного міста Вроцлава

Час, проведений у Польщі, запам’ятається назавжди завдяки усім позитивним емоціям, пережитим там, а також здобутому досвіду під час ділової гри. Висловлюємо велику подяку нашому улюбленому університету за можливість побувати на такому заході і приймаючій стороні за всебічну підтримку і гостинність. Сподіваємося побачитися ще!

Інформація надана відділом міжнародних зв’язків НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт