Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
19.05.2016

Серця, відкриті для добрих справ

Жіноча рада Національного гірничого університету організувала і провела благодійну виставку-продаж до Дня захисту дітей, який щорічно відзначається 1 червня.


Підкреслю, що нашому колективу пощастило на голову Жіночої ради – Любов Блохіну, яка очолює цю організацію упродовж багатьох років. Ярмарки добра і милосердя, організовані нею, а також культурні заходи до весняного жіночого свята за її ідеями, завжди проходять «на ура» і надовго запам’ятовуються.


І цього разу не залишив ярмарок байдужими багатьох, бо виручені гроші, як і заплановано, підуть на допомогу навчально-реабілітаційному центру №9 (колишньому дитбудинкові). Тож хол другого поверху навчального корпусу №10 було перетворено на міні-павільйон зі столами, переповненими різним товаром. Здебільшого виставлені речі, власноруч виготовлені руками працівниць НГУ: ляльки, іграшки, сувеніри, листівки, ікебана і навіть жіночі сумочки, прикрашені вишивкою зі стрічок. Можна було придбати випічку, жіночі прикраси, кімнатні квіти, – все як на справжньому ярмарку.


З великою любов’ю і почуттям відповідальності поставилася до проведення цього заходу невелика, але згуртована команда Жінради у складі співробітниць НГУ Любові Лупацій, Наталії Козіної, Наталії Кабакової, Тетяни Журавльової, Алли Волкової, Тетяни Головльової. Прикрасою виставки стали чудові вироби Ірини Ступакової та Регіни Івченко.


Зацікавлених покупців також виявилося багато, а план продажу перевершено. За словами голови Жінради Любові Блохіної, з адміністрацією навчально-реабілітаційного центру №9 буде погоджено перелік необхідних покупок. Речі, придбані на виручені кошти, будуть передані дітям напередодні Дня захисту дітей.


Без перебільшення скажу, що ми, українці, - народ щедрий і доброзичливий. Така наша вдача і менталітет. Гадаю, в НГУ ще не раз будуть проведені благодійні заходи, адже наші серця відкриті для добрих справ.
Валентина Шабетя, ІАЦ НГУ

Фото автора


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт