Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.06.2016

На урочистій церемонії

Науковцям НГУ вручили відзнаки лауреатів премії Президента України 2015 для молодих вчених.

В актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась урочиста церемонія вручення відзнак лауреатам премії Президента України для молодих вчених 2015 року. Серед них були присутні представники Державного ВНЗ «НГУ»: доценти кафедри будівництва, геотехніки і геомеханіки Костянтин Валерійович Кравченко та Олексій Володимирович Халимендик. Зазначимо, що про цю високу нагороду було відомо ще в грудні минулого року, але такий вже шлях до її реального вручення. Нагадаємо: премію присуджено за наукову роботу «Геомеханічне обґрунтування технології відпрацювання вугільних пластів струговими комплексами в умовах шахт Західного Донбасу».


Відкрив церемонію вручення радник Президента України, заступник голови Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки Володимир Горбулін. Привітання Президента України оголосив заступник голови Адміністрації Президента України Ростислав Павленко.


Далі, згідно з наказом Президента України № 705/2015 від 16 грудня 2015 року, були вручені посвідчення та пам’ятні значки лауреатів Премії Президента України.

Широ вітаємо молодих науковців НГУ!

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт