Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.06.2016

Довузівська освіта в НГУ: підсумки навчального року


Минулого тижня у Національному гірничому університеті відбулася зустріч випускників довузівської освіти з ректором, академіком НАН України, доктором технічних наук, професором Г.Г.Півняком. Ректор розповів слухачам про високий рейтинг нашого вузу, про ті виклики, що ставить суспільство до сучасних фахівців. Зокрема, Геннадій Григорович наголосив, що всі дороги відкриті в світі тому, хто знає іноземні мови. У Національному гірничому університеті є вісім мовних центрів, де можна удосконалювати свої знання з англійської, німецької, польської, французької,  китайської, японської мов.


Відповідальний секретар приймальної комісії , доцент А.В.Кожевников познайомив випускників з особливостями вступної кампанії 2016 року.

У 2015/2016 навчальному році на підготовчих курсах МІБО НГУ навчалось  170 слухачів. Більшість із них планують вступати на технічні та комп’ютерні спеціальності нашого ВНЗ. Успішно витримавши підсумкову атестацію, учні здобули право на додаткові бали при вступі до НГУ. Наполегливі та цілеспрямовані!  Всі такі різні, дуже працьовиті, відкриті до спілкування. Це і є майбутня еліта України.

На дистанційних підготовчих курсах в режимі онлайн навчались мешканці Умані, Херсона, Запоріжжя, Дніпропетровська та Дніпропетровської області.

У навчальному процесі задіяні викладачі провідних кафедр НГУ: фізики, вищої математики, ЕКІТ, іноземних мов, історії та політичної теорії, а також  шкільні вчителі вищої категорії та вчителі - методисти.

Учням дуже пощастило – з ними працювали чудові люди та визнані фахівці своєї справи. Доктор технічних наук, професор Пістунов І.М. навчав їх математиці. Але ж у навчанні важко та на ЗНО легко!

Велика та ретельно збережена лабораторна база кафедри фізики дає можливість викладачам підготовчих курсів проводити демонстраційні практичні заняття після кожної теми, що пожвавлює інтерес школярів до фізики. На зустрічі науковий співробітник кафедри Журавльов М.К. порадив майбутнім студентам і в подальшому навчанні велику увагу приділяти цьому предмету.  

Наші випускникі  виправдали сподівання своїх батьків: вони добре виховані, красиві та розумні. Приміром, Лєра Білик нагороджена грамотою НГУ за досягнення в навчанні. Отримав свідоцтво  про успішне закінчення курсів Микита Бублик, сестра якого два роки тому також була слухачем підготовчих курсів. Тепер вона студентка НГУ. Прикладів можна навести чимало. Хай щастить всім!   


Дорогі випускники довузівської освіти! Бажаємо вам здійснення ваших мрій!

До зустрічі 1 вересня! 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт