Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
27.08.2016

Випускники кафедри військової підготовки НГУ склали присягу на вірність українському народу (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні на кафедрі військової підготовки Національного гірничого університету урочисто прийняли присягу 234 офіцерів запасу Збройних сил України. Слова служіння народу України промовили і 16 дівчат, цього року їх удвічі більше ніж минулого. Підготовку на єдиній у Дніпропетровській області кафедрі військової підготовки НГУ пройшли і 95 студентів інших ВНЗ.Зі складанням присяги офіцерів привітав ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк, який зазначив, що за 90 років існування кафедри військової підготовки НГУ підготовлено близько 35 тисяч блискучих офіцерів.

– Мужність і героїзм нам завжди потрібні для забезпечення незалежності України і її миру. Тому прийняття присяги молодими офіцерами – це подія і в житті країни, і в житті випускників кафедри військової підготовки.


З прийняттям присяги офіцерів запасу привітали декани факультетів НГУ, герой АТО, кавалер ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, старший викладач НГУ Дмитро Кошка, офіцер запасу і батько випускника кафедри військової підготовки НГУ Сергій Мартинич.


– Сьогодні ми стали повноцінними воїнами, – зазначила під час свого виступу випускниця кафедри військової підготовки НГУ, офіцер запасу Надія Федосюк. – Мир і спокій України - в наших руках. Ми розуміємо всю відповідальність і завжди наслідуватимемо словам присяги.


Під час церемонії нагородження був відзначений кадровий склад кафедри військової підготовки і випускники, які протягом двох років виявили особливе сумління у навчанні. Загалом, усі офіцери запасу, яких підготували в НГУ, надзвичайно патріотичні, мотивовані і виявляють готовність захищати мир в Україні. Хоча в усіх виступах звучали побажання, щоб отримані навички знадобилися лише у мирному житті.
Урочисту присягу завершили показові виступи рукопашного бою, а також – з різними видами зброї.
ІАЦ НГУ

Фото Володимира Корінного, відеооператор Євген Ланевич

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт