Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
12.09.2016

СПІВРОБІТНИК НГУ - ДЕЛЕГАТ ВСЕСВІТНЬОГО ФОРУМУ УКРАЇНЦІВ

Співробітник НГУ, провідний фахівець Центру культури української мови ім. О. Гончара НГУ, письменниця Леся Степовичка взяла участь у роботі VI Всесвітнього Форуму українців у Києві як делегат від Дніпропетровщини.Учасники засідання секції Форуму «Освіта і виховання»

На Форумі працювало багато секцій різного спрямування. Пані Леся взяла участь в роботі секції "Освіта і виховання". На ній надавалася можливість кожному для короткого виступу. Українці з Іспанії, Норвегії, Казахстану, Карелії, серед яких були заслужені вчителі, у присутності заступника міністра освіти України доповідали про свої здобутки і проблеми у викладанні української мови в їхніх країнах. У короткому виступі Л. Степовичка поділилася досвідом роботи Центру культури української мови ім. О. Гончара Національного Гірничого університету. Вела роботу секції українка з Аргентини пані Марія-Христина. 


Третій Президент України Віктор Андрійович Ющенко – відомий шанувальник мистецтв і поезії, тримає в руках подарунок, збірку віршів Лесі Степовички «Осінні люди»

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт