Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
04.10.2016

Стейсі Хатчінсон пропонує співпрацю

До Національного гірничого університету прибула професор кафедри біологічного інжинірингу Канзаського державного університету (США), фахівець у галузі біологічного та екологічного інжинірингу. 

Пані Стейсі Хатчінсон, професор кафедри біологічного інжинірингу Канзаського державного університету, прибула до НГУ отримавши грант Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні (Fulbright Specialist Program). 
Упродовж місяця вона буде читати лекції для студентів та аспірантів, візьме участь у конференціях та семінарах, в розробці навчально-методичних матеріалів, організації заходів щодо підвищення кваліфікації викладачів. Саме у ці дні в НГУ професор Стейсі Хатчінсон також стане учасницею роботи першого тренінгу в рамках проекту «Підвищення рівня знань серед студентів і викладачів з безпеки хвостосховищ та перший законодавчий огляд в Україні» за грантом Федерального відомства Німеччини з охорони навколишнього середовища. 

На зустрічі з ректором НГУ академіком Г.Г. Півняком та провідними фахівцями НГУ з іноземної мови, а також екології, професорами С.І. Кострицькою і О.С. Ковровим, йшла мова про: перспективи розвитку програм Фулбрайта в Україні; методику викладання англійської мови як іноземної для студентів технічних напрямів підготовки; методологію викладання фахових дисциплін англійською мовою; технології біоремедіації та захисту навколишнього середовища; охорону водних і ґрунтових ресурсів. 


ІАЦ НГУ 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт