Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
11.10.2016

Студенти НГУ взяли участь у заходах «Тижня Німеччини в Україні»

Надзвичайно насиченим подіями й активною діяльністю виявився початок жовтня для кафедри перекладу НГУ, яку очолює професор Тетяна Введенська.


Викладачі-германісти, студенти-філологи НГУ потрапили в самий вирій культурного життя міста, взявши участь в заходах, що проводились в рамках «Тижнів Німеччини України».


Першого жовтня генеральне консульство Німеччини організувало надзвичайно масштабний захід на площі Героїв Майдану, який мав назву «День Німеччини в Дніпрі». До цього заходу були залучені викладачі вищих навчальних закладів, вчителі шкіл, студенти, учні. Разом з Асоціацією українських германістів, партнерами із шкіл міста та області студенти НГУ представили цікаву концертну програму німецькою мовою, яка тривала одну годину на центральній сцені міста.


Одночасно проводився конкурс малюнка, оголошений ще на початку вересня серед учнів шкіл та студентів. Дуже приємно було бачити нагородження переможців серед різних категорій учасників, що відбувалося за участю Генерального Консула Німеччини пана Мьоссінгера на площі Героїв Майдану.


Продовженням програми заходів в рамках «Тижня Німеччини в Україні» стала зустріч студентів та старшокласників деяких шкіл з Постійним заступником Генерального Консула ФРН паном Шмалем в стінах НГУ.


Сьомого жовтня віце-консул поспілкувався з учасниками студентського форуму «Ми презентуємо Німеччину», взяв участь у нагородженні переможців конкурсу есе «Магія великого міста» та побажав успіху учасникам квесту «Ми знаємо Німеччину», який завершив програму заходів, що підготувала Асоціація українських германістів та кафедра перекладу НГУ.

Студенти НГУ були надзвичайно активними в організації та проведенні цих заходів. Живе спілкування з носіями мови, знайомство з культурою іншої країни завжди викликає зацікавлення та натхнення в подальшому вивченні іноземної мови. Взаєморозуміння з представниками інших країн й перспектива подальшої співпраці – це і є головна мета вивчення іноземних мов в школах та вищих навчальних закладах.

Тетяна Галушко, координатор Асоціації українських германістів у Дніпропетровській області


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт