Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
12.10.2016

В НГУ проходить ряд заходів за участю професора Канзаського державного університету (США) Стейсі Хатчінсон

Професор кафедри біологічного інжинірингу Канзаського державного університету Стейсі Хатчінсон перебуває в НГУ за грантом Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні (Fulbright Specialist Program). Протягом цього місяця вона читає лекції для студентів та аспірантів, бере участь у конференціях та семінарах, в розробці навчально-методичних матеріалів, організації заходів щодо підвищення кваліфікації викладачів.


У ході візиту до НГУ професор Канзаського державного університету (США) Стейсі Хатчінсон ознайомилася з історією та сучасними можливостями Національного гірничого університету. Науковець відвідала діагностичну лабораторію гемологічного центру НГУ, який займається навчанням та дослідженнями у галузі діагностики та оцінки дорогоцінного каміння. Професор С. Хатчінсон не тільки змогла познайомитися з колективом та дізнатися про роботу установи, а й перевірити камені у власних ювелірних прикрасах на справжність. Пані Хатчінсон зацікавилася фактом, що студенти геологічної спеціальності НГУ вчаться діагностиці дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, а також тим, що НГУ є єдиним у країні вищим навчальним закладом, який готує фахівців з каменеобробки. Також пані Хатчінсон дізналася, що НГУ обирають багато студентів з алмазодобувних країн Африки, котрі, окрім навчання за різними спеціальностями, додатково проходять курси з діагностики дорогоцінного каміння на професійному рівні.


Наступним пунктом у програмі перебування професора стала екскурсія до Народного музею історії ім. О.М. Поля НГУ. Важливо відзначити, що ще до початку екскурсії увагу пані Хатчінсон привернула виставка, присвячена участі співробітників та випускників НГУ в АТО. Професор Хатчінсон висловила велике співчуття колективу та сім’ям загиблих випускників НГУ у війні. Пані професор з великим зацікавленням прослухала екскурсію музеєм, проведену доцентом кафедри загальної та структурної геології І.С. Нікітенком. Особливо її зацікавила історія розвитку наукових шкіл НГУ і традиції, що зберігаються понад сторіччя. Пані Хатчінсон оцінили високий статус університету серед інших вищих навчальних закладів України та відмітила великі перспективи міжнародної співпраці.

Інформація надана кафедрою іноземних мов НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт