Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.10.2016

Нові перспективи для талановитої молоді

Інформаційно-методичний семінар, що відбувся у стінах гірничого 13 жовтня, розглянув інноваційні форми партнерської співпраці між загальноосвітніми навчальними закладами, Дніпропетровським відділенням Малої академії наук України і Національним гірничим університетом. Мова йшла про перспективи взаємодії щодо виховання молодого покоління талановитих школярів.


У вступному слові ректор Національного гірничого університету наголосив на пріоритетних напрямках нашого ВНЗ у системі вищої освіти України і готовність до співпраці щодо підготовки школярів у стінах найстарішого вищого технічного закладу на Придніпров’ї.


Директор КПНЗ «МАНУМ» ДОР» Н.В. Тягло у своїй доповіді докладно висвітила співпрацю Малої академії наук України, НГУ, шкіл міста й області.


Викладачі-науковці НГУ професори К.С. Заболотний, М.О. Алєксєєв, В.Ф. Приходченко, доцент О.В. Крилова, які давно і плідно працюють з молодими талантами, висловили свої думки. Зокрема, нагадали, що наш університет залучає молоде покоління до наукових досліджень у галузі економіки, технічних і комп’ютерних наук та наук про землю. Школярі, здібні до науки, можуть отримати в НГУ індивідуальні консультації щодо вибору теми та вимог написання науково-дослідницьких робіт. Це дозволяє майбутнім абітурієнтам правильно зорієнтуватися у виборі вищого навчального закладу і майбутнього фаху.


За результатами конференції підписана угода про співпрацю на п’ятирічний термін з керівництвом 22 середніх загальноосвітніх шкіл м. Дніпра і області – Дніпропетровським відділенням Малої академії наук України – Національним гірничим університетом.

Цього дня вчителі й учні 10-11 класів відвідали виставку наукових досягнень НГУ, геологічний та історичний музеї, кафедри університету.

ІАЦ НГУ

Фото відеостудії «Юність» НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт